Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 5.5 hós kisfiam mai napig...

5.5 hós kisfiam mai napig behajlítja lábujjait kvázi egész nap. Ez normális? Miért nem nyújta ki a lábujjait és használja a talpát v. a nyújtott lábujjait pl amikor tolja magát?

Figyelt kérdés
2010. febr. 16. 20:29
 1/2 anonim ***** válasza:

SZerintem ez még ösztönös dolog, az én lányom 10hós, járni tanul és csak akkor nem húzza be a lábújjait ha talpon van. Cipőt sem tudok rá adni mert nem fér bele így a lába. Monddtam a védőnőnek de azt mondta, hogy semmi baj, ha már jönni-menni fog ez elmarad.

Jó babázást!

2010. febr. 16. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%
szia!Nálunk is ez a helyzet,az én kislányom 13 hónapos,és csak akkor nyújtja ki,ha megy.cipőt én sem tudok ráadni,illetve egy szandált,ami csatos.(ez így télen nem igazán praktikus,de mivel csak segítséggel megy,így nem használunk cipőt.Anya karja erősödik :-) )gondolom egy idő után elhagyják ezt a szokást. :-)
2010. febr. 16. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!