Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 3 hónapos babának milyen...

3 hónapos babának milyen itatópoharat ajánlotok?

Figyelt kérdés
Cicizik, de ebben a melegben szomjas lesz, a cicit csak evéshez kérni, szomjoltásra nem. 3-4 óránként eszik, közben nem kell neki a tej, eltolja. Szóval marad a víz, de miből adjam? Cumisüveget nem szeretnék.

2012. máj. 3. 15:34
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
20%
Miért nem szeretnél cumisüveget?Nem zavarja be a szopizást és az a legjobb neki.
2012. máj. 3. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
20%
Én is cumisüveget adnék, nem fog bezavarni!
2012. máj. 3. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
Ha gondolod próbálhatod a pohárból való itatást (vastagfalú üveg). Én úgy itatom, mert a cumit nem fogadja el, öklendezik tőle, az aventes varázsitatót meg még nem tudja szívni. így én egy 0,5 dl-es pohárból szoktam itatni.
2012. máj. 3. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
93%

3 hónaposnak nincs semmilyen itatópohár, azokat később ajánlják, ugyanis azokat vagy szívni kell mint a szívószálat vagy eléggé folyik. ha nem akarsz cumisüveget akkor pohárból itasd.

az se nagy ügy, könnyen megtanulják a babák is, és egy műanyag üveg víz mellé elfér a babakocsiba egy kis pohárka :)

2012. máj. 3. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
Értem, köszönöm a válaszokat! Pohárból próbáltam többször, de csak pillogott a nagy kék szemeivel, felét kicsorgatta a száján felét félrenyelte és köhögött. Veszek akkor cumisüveget.
2012. máj. 3. 15:50
 6/14 anonim ***** válasza:
36%

Nálunk is ez a helyzet,h kevesebbet szopizik, viszont a sima vizet üvöltve kicsapja a kezemből! Most vettem neki (védőnő és gyerekorvos ajánlásával) a pickwick gyerekeknek való gyümölcsteát. Az most nagyon bevált, így 2 szopi közt az issza. Max 1 dl az egész napra :)

Ja és igen, amúgy cumisüvegből itatom én is.

2012. máj. 3. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%

Van Medela itatopohar kimondottan szopizo babaknak. Kb. 350 ft, bababoltban keresd.

[link]

2012. máj. 3. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
44%
2. vagyok: úgy látom, itt senki sem használ cumisüveget, én igen, és irtó rossz anya vagyok tőle, mert 0% lettem... Csak tudnám, mire ez a rosszindulat. Ha idősebb baba lenne, írtam volna a poharat, de még olyan picike. Na mindegy, nem háborgok, többé választ nem írok.
2012. máj. 3. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%
Otthon megpróbálhatod még kanálból is kínálni vízzel, kisfiam anno így (is) ivott. Meg a Jana-s palacból is pár hónaposan ügyesen szívta ki a vizet, ez séta közben lehet praktikus.
2012. máj. 3. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%

Én is pohárral próbálkoznék, hagyd, hogy rájöjjön a dologra. Vagy kanalazd neki.

De egyébként miért vagy biztos benne, hogy szomjas lesz? Amikor szopizik, akkor kiszívja a hígabb tejet, az oltja a szomjat.

2012. máj. 3. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!