Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Mit csinálnál hasonló helyzetb...

Mit csinálnál hasonló helyzetben? Hihetetlen story.

Figyelt kérdés

Már 2 napja görcsölt a hasa, mikor kórházba ment.Vizsgálat vizsgálatot követett, amikor azt mondták neki hogy petevezeték elzárodása van, aztán ugye még folytatódtak a vizsgálatok amikor az orvos egyszercsak megszólalt, hogy mehetünk szülni.


Kb. 6 hónapos terhes volt ekkor és méhen kivüli volt a baba, és rendesen megjött neki, nem is gondolta hogy terhes.

Egyik napról a másikra lett egy babája.


2011. jan. 31. 22:31
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
89%
Méhen kívüli babát megszülte? Na ez érdekes!
2011. jan. 31. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
85%

6 hónaposan minimum érezni kellene, hogy mozog a baba a hasában...

Sosem hittem el ezeket a történeteket igazán, hogy nem vette észre a nő, hogy babát vár. Az a baba mozog akkor is, ha mellette végig menstruál, megnő a has is, szóval ezer plusz egy dolog van, amit egy nő észre vesz ha terhes, még ha az elsőt várja is.

Egyébként kiről van szó?

2011. jan. 31. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
75%

Elég hihetetlen sztori.

Ha nőgyógyász vizsgálta meg,az észrevette volna a méhenkívüli terhességet,nem petevezeték elzáródást diagnosztizált volna.

A méhen kívűl nem tud életképes magzat fejlődni, főleg nem 6 hónapig,és megszülni sem lehet.

2011. jan. 31. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 A kérdező kommentje:
Részleteket még nem tudok, de nyílván nem megszülte, hanem császározták.
2011. jan. 31. 22:42
 5/21 anonim ***** válasza:
100%
Elvileg lehetséges. Éppen a multkor láttam egy történetet, ahol a többes ikerterhességből 1 baba méhen kívül fejlődött. Amúgy túlélte a baba? Mert 6 hónaposan igencsak pici lehet.
2011. jan. 31. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
82%
Császárral sem születhet meg, mert a növekvő baba szétnyomja a petevezetéket már egész kicsi korában, ami végzetes is lehet, ha nem kerül időben kórházba. Egy hat hónapos baba mérete pedig nagy ahhoz, hogy a petevezető mérete vele együtt nőjön, úgy hogy ne repessze szét azt.
2011. jan. 31. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 A kérdező kommentje:
Légyszives ne ezen kattogjatok, hogy igaz-e vagy nem, mert tényleg az.És csak egy kis hasa volt, ami nem tűnt terhes hasnak.
2011. jan. 31. 22:46
 8/21 anonim ***** válasza:
85%

Kérdező, te szültél már?

Ha igen, akkor tudnod kell, hogy a baba 6 hónaposan már rendszeresen mozog és elég intenzíven, ha fizikai munkát végzel is megérzed már, hogy valami nincs rendben a hasadban. És ez igazán független a has méretétől.

2011. jan. 31. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 A kérdező kommentje:
Igen szültem már, és én 21 hetesen éreztem először a mozgását.A 6 hónapot csak kb.ra írtam, még nem tudom pontosan.
2011. jan. 31. 22:57
 10/21 anonim ***** válasza:
76%
Ilyen nem létezik.Méhenkivüli magzat,6 hónaposan?Ezt hol olvastad?Mesekönyvben,vagy valami idióta bulvár lapban?
2011. jan. 31. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!