Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Melyik hordozókendőt válasszam...

Melyik hordozókendőt válasszam? Amazonas CarryBaby vagy Amasonas Jersey Sling?

Figyelt kérdés

Előnyök, hátrányok? Várom a tapasztalatokat.

Annyit még megjegyzek, hogy a babám már 5 hónapos, nagyon ölbe szokott és közben a kétévesem után szaladgálok otthon, játszótéren stb. Ezt a helyzetet szeretném megkönnyíteni a kendővel.



2012. máj. 3. 22:50
 1/8 anonim ***** válasza:
34%

Én annó vettem hordozó kendőt, sima, oldal kengurút, de leszakadt a hátam 10 perc után, nem bírtam benne vinni, ha csak simán fogtam az öldmben, sokkal könnyebb volt valahogy a gyerek.

Menj el a brendonba, próbáld ki hogy szeret-e benne lenni a baba, és hogy bírod-e benne 10-20 percet, mert ha nem, felesleges pénzkidobás!

2012. máj. 3. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
19%
Amit kötözgetni kell, abszolút nem ajánlom, legalább is nekem nem ment, csak ha én fogtam a gyereket, párom rámkötötte, de nem éreztem a gyereket stabilan, mindig tartottam a kezemmel is.
2012. máj. 3. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Én egyiket sem ajánlanám, mert csak elől lehet velük hordozni. Ez egy 7-8 kilós babával nagyon megterhelő, ekkora babát már nagyon erősen ajánlott háton hordozni. A Jersey Sling-gel nincs tapasztalatom, de a Carry Baby-vel igen, ugyanis párszor kipróbáltam. Nem jött be. Eléggé lazán lóg benne a gyerek, végig olyan érzésem volt, hogy mindjárt kiesik belőle...

Ehelyett ajánlanám inkább a mei tai-t (Gremese, Liliputi, Hajtka, Hunbaba stb) vagy ha mindenképp kendőt szeretnél, akkor Didymos, Hoppediz, Lana, Girasol - ezek a legjobbak. Vagy van még a Nandu, de arról megoszlanak a vélemények, van, aki szerint jó, van, aki szerint nem, én nem tudom ,nem próbáltam még.

2012. máj. 4. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
52%

Az amazonasnakis sima kendője!Mármint akötős!Nekünk olyan van az 510es hosszúságú!


Mi imádjuk!Én netről tanultam,simánlehet,bár mikor annyiratetszett a lányomnak,akkor utána voltunk tanfolyamon...De anetről is mega lírásból is lehet,csak jó szorosra kell,hogy en lóhjon ababa!A babák is azt szeretik,meg úgy biztonságos!

2012. máj. 4. 06:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
52%
menj fel a mamami.hu ra és vegyél jó ksi szövött kendőt amit akár 3 éves koráig hazsnálhatsz..
2012. máj. 4. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Ezek közül egyiket sem, vagyél sima kendőt vagy mei tait és háton hordozd a kicsit:). Ebben a korban már szeretne nézelődni is, jobb neki háton, a Te hátadnak és gátadnak is jobb mint az elöl hordozás. Nem nehéz megtanulni, kis gyakorlás és szakszerű segítség sokat segít.
2012. máj. 4. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Kérdező, végül választottál? :)
2012. máj. 7. 01:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Mei thai hordozót rendeltem. Még nem érkezett meg :-( sajnos. Majd meglátjuk, hogy milyen lesz...
2012. máj. 16. 14:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!