Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Tegnap volt 2 lazább kaki, ma...

Tegnap volt 2 lazább kaki, ma reggel még egy, meddig nem gond várni?

Figyelt kérdés
Hány székletet várjak még? Rizslé? Banán? Vagy doki? 7 hónapos múlt
2012. máj. 4. 09:17
 1/4 anonim ***** válasza:
Ha nem konkrétan hasmenés, csak hígabb a széklete, biztosan nem rohannék dokihoz. Adj egy kicsit fogósabb kajákat, rizst, krumplit, gesztenyét, banánt, és el fog múlni. Ha napi többszöri lenne, akkor esetleg adhatsz neki fél ampulla normaflore-t. Szerintem nagyon valószínű, hogy fogzástól van, 7 hónaposan simán lehet attól. Sőt, kisfiamnak az összes fogát megelőzte savanyú, erjedt szagú, sárgás színű hasmenés.
2012. máj. 4. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

lazább kakival nem kell semmit tenni. miért baj? vagy nem értem. tegnap is tettél fel kérdést és válaszoltak.


ha hasmenése van az gond. de a lazább széklet nem hasmenés :)

fogzástól lehet hígabb, szúrós szagú, gyakori, ez hónapokig is eltarthat

2012. máj. 4. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Nem is írtam, hogy hasmenése van! Igen tegnap is kérdeztem, mert a kicsinek nem az első foga bújik, és mindig nehezen kakil, nem értem a napi több és lazább kakit, de nem gondoltam, hogy ez zavar valakit! Bocsi
2012. máj. 4. 09:52
 4/4 anonim ***** válasza:
Semmit nem kell csinálni, én még a Normaflore-t sem adnám ennyi laza kaki miatt. Banán, rizs mehet, de én úgy gondolom, hogy ez nem betegség miatt van. Igyon sokat, ha esetleg megnő a laza kakik száma, akkor nézesd meg.
2012. máj. 4. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!