Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Honap vinnem kell a 3 hetes...

Honap vinnem kell a 3 hetes kislanyom a korhaza kivizsgalasra. Van lefejt tejem a fagyoba kivettem es betettem a hutobe. Hogy vigyem el magammal holnap?

Figyelt kérdés
Indulas elott kiveszem a hutobol es beteszem a taskaba majd a korhazba ugy odaadhatom neki melegites nelkul?Meddig adhatom neki oda hutes nelkul?Nem tudom meddig leszunk.
2009. jún. 23. 20:12
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Sokkal egyszerűbb lenne, ha megszoptatnád.

A fagyasztott tejet pedig melegíteni kell!!

2009. jún. 23. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem még kár volt kivenni a fagyóból. Nincs hűtőtáskád, mert az lenne a legjobb és ott pedig megkérsz valakit, hogy melegítse meg egy picit vagy egyszerűen meleg víz alá tartod. (bár a mai kórházakban jó ha hideg víz van)

A legeslegjobb pedig az lenne ha megszoptatnád inkább ott is. Pici babásokat be szoktak engedni soron kívül (kopogj be nyugodtan ne üljetek ott a beteg gyerekek között) és nálunk Vácon van is lehetőség szoptatni a rendelőben mert 2 helyiségből áll.

2009. jún. 23. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Melyik városba mész?
2009. jún. 23. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Sztem is szoptass inkább. Gyorsabb, finomabb, nem macerás.Biztosan akad olyan szoba, ahova beengednek.

Ha van hűtőtáskád, abban állítólag 4 órán át tartja a a hőmérsékletet (legalábbis az Aventes). De akkor is meleg vízbe kellene állítanod felhasználás előtt, mikrózni nem szabad az anyatejet.

2009. jún. 23. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Ha nincs külön szoba, akkor is nyugodtan szoptass. Észre sem fogják venni körülötted, ha mégis, j teakkor sincs semmi gond vele.
2009. jún. 23. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!