Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 8 hónapos kislánnyal elmennéte...

8 hónapos kislánnyal elmennétek esküvőre 250 km-re?

Figyelt kérdés
Reggel mennénk korán, este (késő délután) jönnénk haza.
2012. máj. 4. 17:11
 1/7 anonim ***** válasza:
53%
Igen! Mi tavaly voltunk a tesóm esküvőjén (egész hétvégén)az ország másik felében három hónapos ikreinkkel. Nagyon jól érezték magukat a babák és mi is.
2012. máj. 4. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
53%

Persze!


Mi havonta teszünk ilyen távokat a nagyihoz.

2012. máj. 4. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
53%
Igen. Ennyi idősen már mi is utaztunk ilyen távokat, igaz nem esküvőre. Majd jót alszik az autóban, a köztes időben meg biztosan jól érzi magát :)
2012. máj. 4. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Én csak akkor, ha nagyon közeli rokon vagy barát.

Egy nap alatt 500 km rengeteg, ennyit nem mennék ilyen picivel.

2012. máj. 4. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
51%
Nem mennék el.
2012. máj. 4. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Én nem.

Ha már lakodalomba mennék - akkor inkább megkérném a mamát, hogy vigyázzon a picire, én meg jól érezném magam a férjemmel egy estére. Meg 250km-t sem utaznék egy ekkora babáva.

De ez csak az én vélményem.

2012. máj. 4. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Én is úgy gondolom, hogy a nagyi fog rá vigyázni. Egész nap mászik, pakolgat, kotor ide-oda, nem bírná egy helyben. Plusz az autóban kéne tisztába tenni, etetni, nagyon macerás.
2012. máj. 5. 17:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!