Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Elmennétek egy nyolc hónapos...

Elmennétek egy nyolc hónapos babával lagziba?

Figyelt kérdés
Az esküvő kb.180 km-re lenne a lakhelyünktől. (Még szopik, és ülni sem tud egyedül.)
2012. febr. 5. 15:16
 1/8 anonim ***** válasza:
75%
igen nekem is 9 hónapos volt mikor összeázasodtunk és ott volt végig
2012. febr. 5. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 Kerria ***** válasza:
75%
persze. semmi gond nem lesz vele. A mi esküvőnkön ismerősöm 6 hónapos babája volt ott, ne aggódj emiatt!
2012. febr. 5. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Baba függő, én a sajátommal el. Ha babát jól bírja a sok embert, nyüzsgést, miért ne?
2012. febr. 5. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Elmennék. Max. ha nagyon nem viseli jól, akkor hazamennék vele a szállásra :)
2012. febr. 5. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Igen.

A lányom 7 hós volt, amikor lagziban voltunk vele. A babakocsi mózeskosarában aludt. Olyan éjfél fele jöttünk el, mert sajnáltuk, hogy a hangos zenében biztosan rosszul alszik. (Habár ennek semmi jele nem volt :))

Ő sem tudott még ülni. És kint a kocsiban szoptattam meg (mivel szobánk nem volt, mert 25 km-re tőlünk volt az egész)

2012. febr. 5. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

A kisfiam 3 hónapos volt mikor lagziban voltunk.Este elalvásnál voltak vele gondok, már azon voltam,hogy jó inkább jöjjünk haza(mi azért nem 180 km-re voltunk csak 40-re),akkor jött mama ,hogy megpróbálja elaltatni,gondoltam egy próbát megér, neki sikerült elalatatni,kitartóbb volt mint én, egészen hajnalig aludt baba kocsiban(volt egy külön szoba, ahol aludt de ott is hatalmas zaj volt,ugyanúgy behallatszott a zene) egyszer sem ébredt fel,aztán mikor hajnalban ébredet (4 körül), megettem, be tettük az autóba és indultunk haza, hazáig aludt , utánna meg még itthon is.

Úgyhogy én a helyedben biztos elmennék.

2012. febr. 5. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Tesóm esküvőjére mentünk három hónapos ikreimmel, 350 km-re volt. Nagyon jók voltak végig a babák, ott is voltunk egész hétvégén.
2012. febr. 5. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

Voltunk az esküvőn, nagyon jól viselkedett a kisfiunk és még jót is tett neki a változás és az új arcok. :)

2012. febr. 25. 16:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!