Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Veszélyeztetett terhesként...

Veszélyeztetett terhesként táppénzen vagyok, igényelheti a nagyszülő a GYES-t?

Figyelt kérdés
Másfél éves a kislányom, most várom a másodikat, veszélyeztetett terhes vagyok, ezért eljöttem táppénzre, de a munkaviszonyom alapján jogosult lennék GYED,GYES-re is 3 éves koráig. Nagymama velünk él, leszázalékolt nyugdíjas, ő vigyáz sokat a kislányomra, igényelheti a GYES-t?
2012. máj. 4. 21:09
 1/5 anonim ***** válasza:
Igen igényelheti a GYES-t. DE!!! Akkor nem kapja a nyugdíját, mert egy ember csak egy szociális járadékot kaphat. Pontosan ugyan ez volt a helyzet nálunk is. Ezért mi maradtunk Édesanyám nyugdíjánál, mert az jóval több. Remélem tudtam segíteni.
2012. máj. 4. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
48%

de ez egyik sem szociális járadék !!!! ezért valaki megdolgozott , nagymama -anyuka

nem a réti niggerek akik cociális segíjbűl élnek

felháborító

2012. máj. 5. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Első vagyok. Képzeld az én anyám is 40 évet dolgozott ezért a pénzért. Nem tartozunk a kisebbséghez, magyarok vagyunk. Nekünk ezt mondták amikor megkérdeztük. Én vissza mentem dolgozni, mama nyugdíjas maradt, a pöttöm pedig bölcsibe, mert gyes-ből nem lehet megélni!!!
2012. máj. 5. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

És ezt miért is vetted magadra?

Ép azt írtam ez felháborító .

2012. máj. 7. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

ez érdekelne engem is kérdező, azóta utána tudtál járni?

tényleg nem kaphatja a nyugdíját a gyes miatt? én erről nem tudok, és nálunk is majd lehet aktuális lenne

köszönöm szépen

(jöhet priviben is a válasz)

2012. máj. 7. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!