Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Anyukak, akik koran visszament...

Anyukak, akik koran visszamentek dolgozni?

Figyelt kérdés

Olyanok irjanak, akik viszonylag koran ( nem 2-3 evesen) masra biztak a babajukat/kisgyerekuket, mert vissza kellett menniuk dolgozni/iskolaba.

Hogy viseltetek az 'elszakadast'? Szoptattatok meg? A baba hogy viselte? Sokat betegeskedett az elejen, ha pl. bolcsis lett?


Legyszi kimeljetek az acsarkodo valaszoktol, hogy milyen anya az ilyen, meg minek szult blabla.


Koszonom!


2012. máj. 5. 09:12
 1/2 anonim ***** válasza:
Mi külföldön élünk, itt CSAK 4 hónapig jár a "gyes". Én viszonylag szerencsés voltam, mert a kisfiam 8hónapos volt, amikor vissza kellett mennem dolgozni. Még szopizott reggel, este és éjszaka is. Az elszakadást ö jobban viselte, mint én, viszont az elején "büntetett", mikor érte mentem pl. rám sem akart nézni, de aztán megszokta. Az egyetlen "hátrány", hogy ez alatt az idö alatt átszokott a mellettem alvásra, ugyanis képtelen voltam éjszaka 2-3szor kelni, szoptatni, visszaaltatni és másnap dolgozni menni.
2012. máj. 5. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

koszi a valaszod!


mi is kulfoldon elunk, itt 6 honap a gyes. ugyanolyan helyzetben vagyunk, nekem szeptemberben kezdodik a suli es a gyakorlat melle, heti ot nap, 9-5-ig, es akkor lesz a kicsi 8 honapos. a nagy akkor tolti a kettot, de o mar egy eves kora ota bolcsis. Mar elore felek az elszakadastol, rossz lesz egesz nap nem latni oket, hiszen eddig a nagy is csak delutanra jart.....

szerencsere az ejszakat mar atalussza mindketto, szeretnem ugy szervezni, hogy este es reggel legyen meg szopi.

A masik, amitol felek, hogy jovo nyaron lesz kotelezo harom hetes kulfoldi gyakorlat, meg belegondolni is felek....

2012. máj. 5. 15:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!