Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Visszamentek dolgozni amikor...

Visszamentek dolgozni amikor a kicsi 2 éves lesz? A munkáltató köteles ilyenkor alkalmazni?

Figyelt kérdés
2011. máj. 31. 15:16
 1/4 anonim ***** válasza:
A gyerek három éves koráig + 30 napig köteles téged foglalkoztatni.
2011. máj. 31. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Igen. És igen.
2011. máj. 31. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
67%
igen is, meg nem is, de nálunk teljesen más a helyzet. Külföldön élünk. Amikor a fiam 2 éves lesz, megszületik a kistesó. A férjem fel fog venni papíron a saját cégéhez, kapom a pénzt az államtól, amiért hamarabb visszamentem dolgozni (úgy értem a második gyerek után), viszont itthon leszek a két gyerekkel, és semmi dolgom nem lesz, mint „megdugatni magam a főnökkel:)”. Így mindenki jól jár: a cég is, a férjem is, a gyerekek is meg én is, mert mennek az évek a munkakönyvemben.
2011. máj. 31. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Pedagogus vagyok, igy adott a szeptemberi kezdes. 2,5 eves lesz majd akkor a fiam. Jovo szeptemberben.
2011. máj. 31. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!