Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Milyen sport babakocsit...

Milyen sport babakocsit ajánlatok miért?

Figyelt kérdés
A kislányom 7 hónapos és akarok neki venni valami szuper sport babakocsit max. 75 ezer forintért :) Fontos ,hogy dönthető legyen és ,hogy ne legyen nehéz a babakocsi

2012. máj. 5. 13:58
 1/6 anonim ***** válasza:
Espiro Magic4-nekünk ilyen van, imádom:)könnyű, kicsire össze lehet csukni, egy kézzel is lehet tolni, 170 fokig fokozatmentesen dönthető a háttámlája, jó a rugózása.
2012. máj. 5. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Nekem Abc design primo van. Nagyon szeretjük, tágas, kényelmesen elfér benne a lányom és a hálója is nagy. Nekem is volt espiro magic 4 de eladtam 1 hónap után, mert a kosara nehezen hozzáférhető és pici volt
2012. máj. 5. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Első vagyok. Nekem bőven elég a kosara, nem viszem le a fél házat a játszótérre...:)
2012. máj. 5. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Concord neo :) Bár ez csak használtan jön ki ennyiből.

ezekkel a sok felépítésesekkel vigyázz, mert a legtöbb nem ültethető fel teljesen, és nem szeretik a babák. Mi is ezért cseréltük le, mert csak húzkodta magát előre.

De mivel még csak 7 hós, mindenképp ilyet javasolnék, hogy tudd úgy is tenni, hogy feléd nézzen.

Quinny buzz?

2012. máj. 5. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen !

Az utolsónak szívesen költünk akkor még rá ha jó ez csak egy elképzelés ennél lehet több is :)

2012. máj. 8. 13:05
 6/6 anonim ***** válasza:

Concord neo: Nagyon szerettem. Iszonyú könnyen irányítható, mivel mózes is tehető rá(de külön vásárolható), így esetleg egy következő gyerkőcnek is jó lesz. Szembe is tehető a baba. Nyitható karfa, kagyló ülés.

Ha veled szemben van a baba, akkor jól is ültethető, ha menet iránnyal szemben van, akkor nem teljesen, de jobban, mint mondjuk az abc design cobra (ami szintén egy szuper kocsi, de a "nem ültethetősége" miatt már nem ajánlom.)

A concordban olyan 9-10 hó körül kezdte el magát felhúzogatni. A hátránya, hogy lent a tároló nagyon pici. Egy pléd fér bele, és ennyi. Ami még praktikus, hogy az esővédőt alulra lehet felcsatolni, a lábzsákja nem túl nagy, kb combközéptől véd, és szélfogó. De persze bundazsákot tehetsz bele. Javaslom, hogy nézz meg róla egy youtube videót (én ott beleszerelmesedtem, micsoda profi megoldások vannak)


Volt abc design 3tec-ünk, a régi fajta, tehát nem a kagylós üléssel, aminek az ülése sokkal nagyobb, tágasabb. Hátránya a kocsinak, hogy kb 14 kiló..., és a tárolója szintén picike, viszont legalább vannak szarvak a karfán, amire táskát akaszthatsz. Az új típusnak, amit a brendonban árulnak, háááát, nevetségesen kicsike az ülése.


Mi most olyat vettünk, ami nem kagyló üléses, és talán jobban alszik benne. Bár míg önállóan nem ült, addig meg jobb volt a kagylós ülés, mert az kvázi olyan, mint egy nagyobb hordozó.

a mostanink, graco quattro tour babakocsi. Nem könnyű, szintén 14 kiló, és az ülés sem forgatható, DE: amit imádok: a napellenzője átfordítható, így a fejét mindig tudom óvni a a naptól, ha alszik (fekszik), akkor meg majdnem az egész területet átéri az napellenző. A tárolója giga nagy, ami majd mikor homokozni megyünk, vagy vásárlunk, vagy kis motor is lesz, nagyon jól jön, és le is hajtható, így ha fektetve van a babakocsi, akkor is tudsz ki-be pakolni. Ha emeletre nem kell cipelned, akkor szerintem ez súly belefér, mert jól irányítható.

Egy ilyenem van is egy új (2 napig használtuk) eladó. (kettőt vettem) :)

A quinny buzz-t megnézted?

Na, szívesen keresgélek még neked, mi már többet nem veszünk, de imádom keresgélni. Sokat teszteltem is :)

2012. máj. 8. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!