Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Van itt olyan aki az ára...

Van itt olyan aki az ára miatt Libero pelusról olcsóbbra váltott? Milyen pelenka vált be?

Figyelt kérdés
Lányomnál a Libero vált be, teljesen meg vagyok elégedve vele szerintem szuper pelus, de nagyon drága. Még úgy is hogy Dm-ben kuponra veszem (25%).

2012. máj. 5. 17:43
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Mi úgy vesszük a DM-ben, hogy 25%-os kupon + 15%-os végösszeg kupon, de tényleg még így is drága, így mi csak éjszakára használjuk.


Nekünk nappalra bevált a Mülleres saját márkás (abból akkor szoktam venni többet, amikor van 20%-os kedvezmény, pl. JOY napok), illetve a DM-es sajáz márkás Babylove, azt is kuponokkal veszem.

2012. máj. 5. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
DM babylove pelus, teljesen jó. Pedig a fiamnak még végig pamperst vettem, de most már nagyon drága. A babylove-ot is kuponra veszem én is.
2012. máj. 5. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Nekem a Libero volt az esetlen pelus, amitől pelenkakiütéses lett a kisfiam. Ráadásul nagyon vastagnak találtam. Én a kék Huggies voksolok. Nem tudom mennyiért veszed a Liberót, nekem a Huggies 40-45 Ft-ba jött eddig ki, most 1,5 éves a kisfiam. Nem a DM-ben, és nem kuponnal, akciósan a Tesco-ból. Hozzáteszem ha akciós, akkor veszek többet, de egyébként szinte havi szinten akciós.
2012. máj. 5. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Nem Libero, hanem Pampers lett marha drága, emiatt már nem veszem, helyette Bella Háppy-t vagy színes tesco-s pelust veszek. Nem mondom, hogy nagyon elégedett vagyok, de a pampers aranyárban van, nem bírom kifizetni :(
2012. máj. 5. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Miért írja mindenki, hogy drága a Pampers? most vettem 132 db-ost 7699 helyett kuponnal 4910-ért, azaz darabja 37,2 ft.De ha 82 db-osat veszek, ami 5399, az is kuponnal 3442 azaz 42ft/db.

A Rossmannos pl 2299 a 40 darabos, aminél 57,5/db.A mülleres hasonló


Akkor nem értem. Vagy lehet annyira hülye vagyok? Lehet.

De az én számolásom szerint a pampers a legolcsóbb ezek közül

2012. máj. 5. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Libero helyett a Müllereset veszem, éjszakára bevált, nappalra nem adom rá, mert nagyon vastag, és hamarabb belekakil mint, hogy elég pisis lenne, hogy cseréljem. Nappalra zöld csomagos Pampers, de szívesen kiváltanám mert drága, viszont a sárga csomagosnak nem gumis a dereka és nem szerettem. A Tescos vékony pelus? Gumis a dereka?
2012. máj. 5. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Mi is a Liberot használtuk, de váltottam pontosan az ára miatt. Én pl. az Aldisat vagy a Pennyset szoktam venni. Nagyon meg vagyok vele elégedve.
2012. máj. 6. 07:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Én is Libero párti vagyok, de tényleg nagyon drága lett. ezért váltottam a Dm-s babylove-ra. Éjszakára is ezt adom rá, nincs vele semmi probléma.
2012. máj. 6. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Mi nem az ára miatt, hanem azért váltottunk, mert minden alkalommal kifolyt a pisi és a kaka is.

A dm nek van saját márkás pelusa, nem hittem volna, de az a legjobb amit eddig használtunk

2012. máj. 6. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

utolsó vagyok

a tescósnak is gumis a dereka?

2012. máj. 6. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!