Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mikortól használjátok a...

Mikortól használjátok a babakocsi sportrészét?

Figyelt kérdés
Nekünk Titi Triton babakocsink van.
2009. jún. 24. 09:10
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Amikor már tud ülni.
2009. jún. 24. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Amikor már tud ülni
2009. jún. 24. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, nem lettem okosabb. Amikor már magától felül? Igazából hónapra lennék kiváncsi, hogy ki hány hónapos kortól használja.
2009. jún. 24. 09:22
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

7,5 hós a lányom, már egy ideje felültetve szépen megül, 3 napja pedig már magától leül állásból, igaz egy idő után még eldől:D

Amióta segítséggel megül, azóta kicsit megszoktuk emelni a háttámlát, de csak pár percre.

Amikortól már stabilan MAGÁTÓL megül, rendszeresen akkor fogjuk használni.

2009. jún. 24. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Mi féléves kortol kb.

A hordozó kényelmetlen volt neki már,és kicsit megdöntve igy kilátott.Ha elalszik leteszem vízszintbe,de ha ébren van akkor sír,nem szeret feküdni.

2009. jún. 24. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Szia.Nekünk Graco babakocsink van,és három pontban dönthető,a kisfiam 5hónapos volt amikor már szeretett nézelődni,de még nem ült,így akkor a félig ülő helyzetben sétáltunk(persze nem órákig volt így,ha elfáradt jelzett és lefektettem),6hónapos kora óta ül magától,azóta teljesen felültetem és igy tud nézelődni,ha arra vártam volna,hogy magától felül akkor csak most(9hónaposan),használtuk volna a sportrészt,mert kb.2hete gyakorolja az egyedül felülést,de 6hósan már stabilan ült és így játszott nem dőlt el:D.Ha már stabilan ül(nem dülöngél),akkor már használhatjátok,persze ne sokáig,időként fektesd el:)

Üdv.).5hós manó anyuja

2009. jún. 24. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
4 honapos kortol. Ahol elek, jelenleg nagyon meleg van, igy a hordozoban nagyon megizzad, a mozes meg mar kicsi. Az ules 145fokig ledontheto, igy megyunk setalni, es imadja.
2009. jún. 24. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!