Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mit csináltok a babakocsi...

Mit csináltok a babakocsi mózes részével és a hordozóval, ha már nem használjátok,3:1-ben babakocsi?

Figyelt kérdés
Érdemes lenne most még alig használtan az egészet eladni és venni egy csak sport kocsit? Pierre Cardin 682 van nekünk. Lassan 6 hós a babánk.
2010. jún. 13. 23:22
 1/7 anonim ***** válasza:
34%
Ha nem szeretnétek több babát nyugodtan add el de jobban jársz ha elteszed és a babakocsit minden felszerelésével együtt adod el használtan. Nem kapsz érte sok pénzt úgyhogy én nem adnám el főleg ha jó állapotú ha elteszed mosd ki vagy tisztitsd ki és tedd be pl. a francia ágy aljába ahol egér ilyesmi nem fenyegeti.
2010. jún. 13. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Szinte nem is látszik rajta, hogy használtuk, csak a kerekein. A sport része nem igazán tetszik hogy együtt mozog a háttámla az ülőrésszel, most vettünk egy másikat használtan, de közben meg sajnálom is, mert olyan szép.
2010. jún. 13. 23:39
 3/7 anonim ***** válasza:

Kezdek örülni, hogy 3 funkciós helyett csak 2 funkciósat vettünk, azt is használtan, meg egy kötős hordozót (mei tai), amivel ezerszer könnyebb közlekedni, mint akármelyik babakocsival...


Ha engem, mint vásárlót kérdezel, akkor nem venném meg egy többfunkciós babakocsi mózesés hordozó részét, csak egészben a szettet. Mihez kezdenék vele? Esetleg a hordozót. De egy jó minőségű, alig használt 3 funkciós babakocsi féláron biztosan felkeltené az érdeklődésemet a Vaterán...

2010. jún. 14. 02:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Ja, ha már 10 kilós, ülni tudó babáról beszélünk, azért a mei tai meg az efféle kenguruk és társai egyáltalán nem jelentenek könnyebbséget. Nekem is van kengurum, és max. a szomszédba megyek át vele, mert ugyan 12 kg-ig lehet használni, de a derekam leszakad a gyerektől (utolsóra reagáltam).


Nekünk is ugyanilyen babakocsink van, és mi elcsomagoltuk egyelőre a mózest és a bébihordó részét. Mi is a sport részt használjuk. Nem tudni, lesz-e még babánk, úgyhogy egyelőre nem akarom eladni. Mindenesetre én is fogok venni egy esernyőre csukható sport kocsit, amit majd nyaraláshoz fogunk tudni vinni.

Ha nem használjátok, és tutira nem lesz másik babátok, tényleg inkább egyben add el, úgy többet kaptok érte.

2010. jún. 14. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Szia! Ha esetleg el szeretnéd adni a babakocsit, engem érdekelne. Ebben az esetben kérlek írj.
2010. jún. 15. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

OFF


A mei tai nem kenguru. Egészen máshogyan tartja a babát, és máshogyan terheli a hordozóját is. Nem egy anyukától hallottam-olvastam, hogy a kengurutól majd leszakadt a dereka, mei taiban meg órákig képes volt hordozni a gyermekét minden gond nélkül.


Majd ha odaérek, hogy 12 kilós a babám, jelentkezem a tapasztalatokkal. :-) Addig csak más anyukák tapasztalatairól tudok beszámolni.

2010. jún. 15. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Én a kézben alatatással vagyok így, hogy nekem még mindig nem nehéz a kisfiam. Szeretem, ha a kezemben van és ha elalszik, akkor meg olyan édes, alig tudom letenni.

Anyósom mindig a derékfájással riogat, de eddig még nem volt.

2010. jún. 15. 22:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!