Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Kitehetem a babám ilyen...

Kitehetem a babám ilyen időkben egy árnyékos teraszra aludni?

Figyelt kérdés

Eddig mindig bent aludt, de arra gondoltam, hogy ezekben a jó időkben a napközbeni alvás lehetne a teraszon.

De mit adjak rá? Mennyire kell felöltöztetne? És miben tegyem ki? Babakocsi?


Nyugodtan kint hagyhatom végig, amíg alszik? Kb. 1-1,5 óra. Mi a véleményetek?


7hetes első baba anyukája


2012. máj. 5. 20:54
 1/5 anonim ***** válasza:
69%
szerintem siman, arra figyelj hogy a szel ne fujjon bele a kocsiba, ha tudod szellel ellentetesen, vagy szelcsendes helyen aludjon. Hogy mit adj ra erre nehez valaszolni, figyelgetni kell, hogy belegyere mikor mit kell raadni. Minden gyerek mas. Amig baratnom meg labzsakban hordta setalni a pivit, a lanyom takaroval betakarva is izzadt. A babakocsi nagyon jo, tegyel ra szunyoghalot es maradhat kint egesz alvas alatt
2012. máj. 5. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm a választ! Megmondom őszintén azért nem merem kitenni úgy, hogy nem vagyok mellette, mert egy ismerősöm kisbabája így halt meg bölcsőhalálban. Igaz, az már lassan 10éve volt, de bennem nagyon előjött ez a féltés, mióta megvan a kicsi!


Kedves lepontozó! Ha te jobban tudod, miért pontozol, miért nem válaszolsz? -.-

2012. máj. 5. 22:02
 3/5 anonim ***** válasza:
En babam szuletese ota kint alszik a levegon. 7 honapos.
2012. máj. 5. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nyugodtan tedd ki, jót tesz neki, lehet eleinte nem fog olyan sokáig aludni, mert újdonság lesz neki a zaj, madárcsicsergés, szélfújás, stb. de meg fogja szokni és utána még lehet többet is fog aludni kint. Nálunk legalábbis így van. Ahogy az első is mondta, figyelj hogy ne fújjon be a szél a babakocsiba, de ami talán még ennél is fontosabb így nyár közeledtével, hogy mindig árnyékban legyen. Babakocsi tökéletes alvásra. A nagy melegben valami könnyű ruha legyen rajta és esetleg takard le egy vékony textil pelussal.
2012. máj. 6. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

elso vagyok

teljes mertekben megertem felelmedet, ha nekem lett volna lehetosegem, hogy kint aludjon valoszinuleg beszereztem volna egy Snuzza legzesfigyelot

2012. máj. 6. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!