Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Kivihetem babóm esőbe a...

Kivihetem babóm esőbe a teraszra? és mennyi időre?

Figyelt kérdés
2010. szept. 8. 14:13
 1/7 anonim ***** válasza:
13%

babakocsiban aludni v. pacsálni?


elég elnagyolt a kérdés...

kiviheted

2010. szept. 8. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
nem ment el az eszem ,aludni
2010. szept. 8. 14:20
 3/7 anonim ***** válasza:
17%

Nem mondtam hogy elment az eszed...


Ameddig alszik addig maradhat jobb is ha kinnt alszik nem érdemes rakosgatni ki be.

2010. szept. 8. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Nyugodtan! az enyémek még télen is, szakadó hóban kint aludtak a teraszon órákat... egyikük se volt beteges soha...
2010. szept. 8. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
23%

Carmen 22 Látom te szeretsz belekötni a kérdezökbe....Mellékeld.Válaszolj a kérdésre,ne kötekedj!!!!!


Nyugodtan vidd ki,legyen jól felöltöztetve,betakarva.Esövédö!

2010. szept. 8. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
42%
Carmen 22--Mi az,hogy "pacsálni"??Ha már itt tartunk.Hol élsz??Inkább "pancsolni"ra gondoltál nem???
2010. szept. 8. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
13%

Nem értem, mi volt a baj Carmen válaszával. Tényleg elnagyolt a kérdés, mert nem tudtuk meg, mennyi idős babáról van szó, és hogy mit akar a mama vele a teraszon. Nálunk pl. fedetlen terasz van, és gumicsizmában kivihem oda az egy évesemet pocsolni az esőben, nem? Persze aludni is kivihetem esővédővel...

Szerintem inkább az szeret kötekedni, aki ilyen válaszokat ad ahelyett, h a kérdezőnek válaszolna.

Az én válaszom: Miért ne vihetnéd ki? Ha fedett terasz, nem kell esővédő sem, csak jól öltöztesd fel.

2010. szept. 8. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!