Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 4 hónapos babámat kivihetem a...

4 hónapos babámat kivihetem a teraszra fürdeni?

Figyelt kérdés
A víz milyen hőmérsékletű legyen? Meddig maradhat, meddig hagyjam pancsolni?Csak így lehet kibírni ezt a meleget.
2010. júl. 13. 12:30
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Én is kivittem és nagyon jól érzi magát.Majdnem olyan meleg mint a fürdővize és több mint fél órát pancsizott kivettem majd újra betettem a kismedencébe.Szegényeket nagyon sajnálom de így könnyebb nekik.
2010. júl. 13. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Én is így gondolom, köszi a válaszod!
2010. júl. 13. 12:59
 3/14 anonim ***** válasza:
Persze, sőt nagyon jól esik nekik is a pancsolás, olyan meleg legyen a víz,mint a fürdővize, ameddig élvezi nyugodtan maradhat benne.
2010. júl. 13. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
Bocs az offért, az én fiam is 4 hós. Hogy teszitek a kádba? Mibe? Hálóra vagy olyan műanyag babataróra? Gondolom, 30-40 percig nem tartogatjátok. :) AZ én fiam is 7 kg körül van, sok lenne tartogatni annyi ideig. :) Köszi
2010. júl. 13. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
Én a kádba vittem és abba a műanyag babatartóba raktam. Nem csúszik le és nem kell fognom, ő is biztonságba érzi magát és közben járhat a keze lába.
2010. júl. 13. 13:14
 6/14 A kérdező kommentje:
Én csak 10 percig mertem, de most megnyugtattak a csajok, most alvás után megint kiviszem délután.
2010. júl. 13. 13:15
 7/14 anonim ***** válasza:

Mikor az előző 1 hetes kánikula volt mi a szoba közepére tettük a kiskádat és úgy volt benne :)Azt is élvezte (6,5 hós volt akkor kb)De tuti élvezni fogja.... szerintem is 37 fokos vizet csinálj,nem is nagyon fog hülni,de megfázni tutui nem fog,még ha hül is a vize!

Mi a hétvégén strandon voltunk 25-27 fokos vízben 7,5 hós most!Abban sem fázott meg,mondjuk babauszin kb 28-29 fokos víz szokott lenni,de ugye ott meg a strandon is mozognak a babák is!

2010. júl. 13. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:

Hát igen, ha már önállóan ül akkor könnyebb , de a 4 hónapos baba még nem ül ezért jó nekünk ez a műanyag ami tartja.

Én csak attól féltem, hogy megfázik ha sokáig benne marad de 35 fok van , csak nem lesz baja !:-))))))

2010. júl. 13. 13:21
 9/14 anonim ***** válasza:
Felfújható baba medence és annyi vizet teszek bele hogy bele tudom fektetni és nem merül el::))Közben jár a keze-lába és csapkodja a vizet.Nem fog meg fázni mert nagyon meleg van.
2010. júl. 13. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
és így nem megy a fülébe a víz?
2010. júl. 13. 13:42
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!