Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Felköszöntött e a férjetek a...

Felköszöntött e a férjetek a gyerek helzett anyák napján?

Figyelt kérdés
Ez szokás? Hogy a még nem beszélő gyerek helyett a férj köszönti az anyukát??? Csak kíváncsiságból...
2012. máj. 6. 09:57
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:

Én úgy gondolom, hogy igenis a párunk vehet nekünk egy szál virágot és átadhatja közösen a babánkkal.

A fiam most 3 éves, még itthon van (nincs még óvónéni), tehát erre az ünnepre az apukának kell megtanítania a fiamat, akárcsak a húsvétra.

Én elvárom tőle, hogy megtegye. Az más kérdés, hogy megteszi-e tisztességesen. :(

2012. máj. 6. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:

Szeptemberi születésű a lányunk, az első anyák napján nem köszöntöttek, mire én elmondtam neki, hogy jól esett volna a köszöntés és kicsit elszomorított a dolog, hogy ő ennek nem tulajdonított jelentőséget. Én készültem a kicsivel a nagyikat köszönteni, csináltunk tenyérlenyomatos-fényképe- kis hajacskatinccses üdvözlőlapot nekik.

Az összes ezt követő anyák napján köszöntöttek, most 3.5 és 2 évesek a gyerekeink. Még ha olyan kicsi is hogy beszélni nem tudott, valami módon belevonta az ajándék készítésbe, pár firka, vagy ecsetvonás, praclilenyomat, körbematricázott rajz, megrágott szalagú virág... valamit mindig közösen kaptam tőlük azóta. Persze most, hogy már beszélnek, verset/dalt is kaptam, nem csak ajándékot.

És nagyon örülök, hogy a férjem elfogadja hogy ez fontos nekem és szán rá időt és energiát, hogy a kedvemre tegyen, még ha ennek a fontosságát ő nem is érzi át.

Amúgy mi apák napját is tartunk elő adandó alkalomtól kezdve, hasonló kis házilag gyártott kedveskedésekkel. Mondjuk olyankor ő is megtud hatódni :)

2012. máj. 6. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
85%
Mi még pocakosak vagyunk 37.hét.És finom reggelire és fehér liliomra ébredtem,meg persze hatalmas rúgásokra!!!:).Zokogva reggeliztem!!:)Mert hiába pocakban van én már a fogantatástól anyának érzem magam.és ezek szerint a férjem is annak tart magát pedig apának.
2012. máj. 6. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
8 hónapos a fiam és férjem által kaptam tőle virágot!:)
2012. máj. 6. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
Ferjem akkor ment el mikor aludtunk es akkor fog hazajonni mikor mar alszunk.Szoval nem.
2012. máj. 6. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
26%
A párom akart ilyet, de én megtiltottam neki. Ha a gyerekek nagyobbak lesznek és úgy gondolják, akkor köszöntsenek meg anyák napján, de én nem ragaszkodok hozzá.
2012. máj. 6. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudom hogy szokás-e, de az biztos, hogy nagyon szép gesztus és figyelmesség az apuka részéről. Többet ér egy ilyen kis figyelmesség mintha naponta ötször mondja, hogy szeretlek. Mondani bármit lehet, de az ilyen tettekből kiderül mi az igazság.
2012. máj. 6. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
Elméletileg lesz valami meglepi de csak holnap mert ma sajnos dolgozik:(
2012. máj. 6. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:
Ezekszerint ez mégiscsak él még vagy az apukák újratanulják, szerintem csodás dolog, egy ici- pici elismerés:) legyen mindenkinek tündöklő Anyáknapja!
2012. máj. 6. 10:37
 10/16 anonim ***** válasza:
Mi tavaly anyák napján hoztuk haza a fiúnkat a kórházból, ez volt az ajándék :) Idén viszont függő ágyat kaptam a páromtól a fiam nevében :) Nem zavart volna ha nem kapok semmit, de örülök neki hogy gondolt rá.
2012. máj. 6. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!