Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Milyen sűrün, gyakran adhatok...

Milyen sűrün, gyakran adhatok a babámnak nurofent vagy panadolt fogzási fájdalomra? 1 éves és a szemfoga miatt nem alszik, nem eszik, csak szenved, a súlya is visszaesett picit.

Figyelt kérdés
Gélek, homeopátia most nem használ :(
2009. jún. 24. 12:42
 1/7 anonim ***** válasza:
panadolra nekem azt mondta a doki, h súly/életkor táblázat szerinti adagot felezzem el és reggel és este adjam. a nurofennel azt hiszem az ínyét is be tudod dörzsölni.
2009. jún. 24. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Köszi, akkor ketté osztom!

Ezt max 3 napig lehet, ügye?

2009. jún. 24. 12:54
 3/7 anonim ***** válasza:
hát elméletileg igen sajna. de ha csak éjjelre adsz neki fél adagot, a nappalokat meg kibekkelitek vhogy, akkor mehet éjjelre 1 hétig. szintén a gyerekorvos mondta... én így csináltam anno, aztán jött a homeopátia. nekünk bevált. 1 szemfog már kint is van, a 2. is mindjárt, mert ma elég sok kaki volt már:) 13 hónapos a fiam.
2009. jún. 24. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm! Megpróbálom estig kihúzni ringatással (persze pont most nyaral mindenki, apa külföldön, no segítség).


Gratula a szemfoghoz! :)

2009. jún. 24. 13:01
 5/7 anonim ***** válasza:
Az utasításban megadott mennyiséget add, tök felesleges kutyulni. Pár napig adhatod, max egy hétig. Ha már kombinálni akarsz az adagokkal akkor add csak éjszaka, nappal meg kezeld máshogy, nem véletlenül adták meg a dózisokat.
2009. jún. 24. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
A chamomilla 15ch minden ilyen problémát megold, nézz körül a kismamablog.hu oldalon, ott van részletes fogzási felsorolás. De a chamomilla szinte 99%-ig mindent elmulaszt, ráadásul homeopátiás. Nekünk most rettenetes fogzás van folyamatban, három jön egyszerre, beteg is mellette, fájdalomcsillapító sem használ, de mióta megvettem, varázsütésre elmúlt a fájdalom.
2009. aug. 4. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Utolsó vagyok.

Lehet, hogy amit adsz homeopátiást nem az ő alkati szere!

2009. aug. 4. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!