Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hogy telt az Anyák napja nálatok?

Hogy telt az Anyák napja nálatok?

Figyelt kérdés
2012. máj. 6. 22:17
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon szépen indult a napom, mivel idén először ünnepeltem az anyák napját! Apa mikor hazaért fogta a 7 hónapos kislányunkat, hogy neki most feltétlenül meg kell nézni a kutyákat! Még csodálkoztam is, mert egy percen belül meg jöttek is vissza, ennyi idő alatt nem szoktak végezni! megjelentek az ajtóban, a kislányom kezében egy kis édes cserepes virág, ami mire odaért hozzám, a papír ami rajta volt már csucsogott a nyáltól és már meg is volt kezdve, de annyira jól esett! úgyhogy ugyan apa segítségével, de felköszöntött a lányom anyák napján!
2012. máj. 6. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Reggel felköszöntöttek engem (3.5 éves a lányom és 2 éves a fiam, a nagylány apa segítségével készített egy üdvözlőlapot, meg mondott verset és énekelt, a kicsi is belefirkált a lapba + matricákat ragasztott rá, na meg kereste a tortát mert azt hitte hogy szülinapozás van :D )

Délelőtt ajándékokat gyártottunk a mamáknak, aztán 10 óra körül átmentünk anyumhoz, köszöntés, ebéd, hazajöttünk altatni. Alvás után átmentünk anyósékhoz, ott is köszöntés, majd őrjöngés a kertben, végül vacsi. Hazajöttünk, fürdés és a szokásos esti menetrend...

2012. máj. 6. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Nálunk úgy volt, hogy anyuékhoz elmentünk megköszönteni őket, a férjem fogta a 7 hónapos lányunkat, a kezébe adott egy csokor virágot (a kertből szedték), és odaadták. :) Szép emlék marad, idén először kaptam én is virágot ilyenkor a gyermekemtől. (Tavaly a férjem adta oda a virágot, mondván, hogy a lányunk még nem tudja átadni. :) )
2012. máj. 6. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Reggel hamarabb ébredtem, mint a család (férjem + 2 éves lányom), kimentem a konyhába előkészíteni az ebédfőzés hozzávalóit. Lányom kiabált, hogy an'uci, amikor bementem a szobába, mondta, hogy bo'dog an'a nappát...:D (persze a férjem instrukciójával:)). Kaptam puszit is ma többször:D. Nem vártam semmiféle ajándékot, viszont délután én is aludtam egyet a gyerkőccel.:D
2012. máj. 7. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Nem köszöntöttek fel, baba 1 éves, egésznap játszótereztünk, csajos napot tartottunk, élveztük a játékot, semmit tevést, nem főztem, nem csináltam házi munkát, jó volt.
2012. máj. 7. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Majdnem szétmentünk az apjával...
2012. máj. 7. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Jól!:)

Délelőtt felköszöntött apával az 5 hónapos fiam. Kaptam egy szép nagy virágkosarat.

Aztán elkészítettük a mamik ajándékát. Vettem ujjfestéket és csináltunk virágot. A virág levele a fiam két talpnyoma, a feje, meg a tenyérlenyomata.:)

Délben közös ebéddel ünnepeltük meg az Anyák napját!

2012. máj. 7. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!