Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Nektek hogy tetszik a Bianka...

Nektek hogy tetszik a Bianka név? Valószínű, hogy a kislányomat így fogják hívni!

Figyelt kérdés
2012. máj. 7. 14:48
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
nagyon szép,nálunk listás:)
2012. máj. 7. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
70%

Semleges. :D

Nincs semmi bajom vele, de én nem adnám :)

2012. máj. 7. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%
Én is ezt adnám, ha lenne kislányom!!!
2012. máj. 7. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
38%

Gratulálok! :) Neked tetszik, az a lényeg, más véleményével ne foglalkozz (illetve az apukájáéval igen). Úgysincs olyan név ami mindenkinek tetszik!

Én speciel biztos nem adnám a kislányomnak ha lenne, mert nekem nem tetszik, de pl. ahogy az én fiam hívják, sokan attól dobtak hátast. :D De nem érdekel.... te is örülj a kislányodnak, ne kérdezz ilyet, mert ha pl. 15 ember azt írja, hogy nem tetszik, akkor megváltoztatod? Ha nem is változtatod, biztos rossul esik!

Sok boldogságot nektek! :)

2012. máj. 7. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:
Köszi szépen a válaszokat! Tényleg ízlések és pofonok, de attól még nem változtatom meg a nevet, ha valaki azt írja, neki nem tetszik, csak a baj az, hogy az apjának sajna nem tetszik a név :(!
2012. máj. 7. 15:09
 6/15 A kérdező kommentje:
Megkérdezhetem Tőled utolsó válaszoló, hogy hívják a kisfiadat?
2012. máj. 7. 15:10
 7/15 anonim ***** válasza:
100%
Bendegúz... :D Eléggé megosztotta az ismerőseinket, egy részének nagyon tetszett, a másik része rosszul lett (nagyszülőket beleértve), de senki nem maradt a név hallattán semleges. Már egyikük sem tudná más névvel elképzelni, nagyon illik hozzá! :)
2012. máj. 7. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
100%
Elhiszem hogy neked tetszik ez a név, de inkább olyat válasszatok, ami mindkettőtöknek tetszik, elvégre kettőtök gyereke. Egyébként ha most lányom lenne én is ezt adnám csak c-vel írva 2 évvel ezelőtt ha lányom született volna, akkor Jázmin lett volna, de ma már nem adnám ezt a nevet. Szerencsére fiam lett. :)
2012. máj. 7. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
77%
Nálunk is apukának nem tetszett, pedig nagyon szép név!!! De inkább választottunk egy olyat, ami mind a kettőnknek tetszett. Így lett egy Kincső nevű babucink. :))
2012. máj. 7. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:

A Bendegúz nem egy szokványos név, de szerintem szép :)!

Azért örülök, hogy sok mindenkinek tetszik a Bianka név. Páromnak mondtam, hogy szokjon hozzá, hogy ez lesz neve, ugyanis már egy nevet elvetettem miatta, mert neki az sem tetszett, az pedig Ramóna volt.

2012. máj. 7. 16:05
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!