Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Nektek tetszik az ÚJ babylove...

Nektek tetszik az ÚJ babylove pelenka?

Figyelt kérdés
Én egy kicsit el vagyok keseredve. Eddig imádtam, hogy puha, dupla combgumis, magas derekú, de most nem tetszik. Sokkal kisebb is, mint eddig. Ennek gumis a háta, a combjánál bevág, és valahogy olyan kemény. :(

2012. ápr. 10. 08:27
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
direkt vettem egy régit is, hogy összehasonlítsam. Hát igen, nem a legjobb. Sőt a Libero is satnyult, az UP&GO. Már nem is tudom, milyen vegyek. Nálunk szerencsére vékony combú a gyerek, nem vág be a pelus.
2012. ápr. 10. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Jó,hogy írtad,mert én csak annyit vettem eddig észre,hogy mintha kisebb lenne a doboz.Na,most kibontottam és összemértem a régi pelussal és tényleg kisebb,ennek nincs olyan magas hátrésze,pedig az tök jó volt szerintem és tényleg gumis a háta és az anyaga is más.Következő peluscserénél majd az új változatból adok a lányomra,kíváncsi leszek,mert neki husis a combja...,remélem nem potyára adtam ki 4600Ft-ot!
2012. ápr. 10. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Szerintem is elég gyatra. Sokkal keményebb az anyaga, fiamnak is vágja a combját... Néha még a pisi is kijön, pedig eddig nem volt ilyen gond. Én is tanácstalan vagyok, hogy talán váltani kellene, de melyikre???
2012. ápr. 10. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

Jaj, anyukák, most elkeserítettetek. Januárban váltottunk erre a pelenkára, és nagyon megörültem, hogy végre találtam egy árban és minőségben is megfelelőt a 2 éves lányomnak.

Korábban mi Pamperst használtunk, de az már nem bírta a pisit.

Most ahogy olvaslak Titeket szomorú lettem, mert én nem szeretem a kemény pelusokat.

2012. ápr. 10. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Tescosat vegyetek, az nagyon jó!
2012. ápr. 10. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Olyan lett mint a Helen Harper pelus. Csak egy kicsit vékonyabb a lába között a nedvszívó, aminek szerintem semmi értelme, hogy kisebb legyen.
2012. ápr. 10. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Na most engem is elkeserítettetek,mert az én vastag,hurkás combú lányomra,nem lesz jó :(
2012. ápr. 10. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Próbáld ki az Aldiban kapható pelust. Olyan szuper, mint a régi Babylove, és az ára is hasonló.
2012. ápr. 10. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
8-as! Kár, hogy ott nincs -25%-os kupon. Mi minden kuponunkat pelenkára költjük...
2012. ápr. 10. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Én még nem bontottam ki a dobozt, mert még van a régiből, csak az tűnt fel, hogy jóval kisebb lett. Szomorú vagyok. Születésétől ezt használjuk, semmi gondunk nem volt vele. Akkor most meg is drágult és szarabb is lett.

Ez az DM! Csak így tovább!

2012. ápr. 10. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!