Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » A Nestlé baba deszertjét...

A Nestlé baba deszertjét szeretném adni a 8 hónapos kisfiamnak. Milyen adagot adhatok neki első alkalommal?

Figyelt kérdés
2009. jún. 24. 15:11
 1/5 anonim ***** válasza:
mire gondolsz pontosan? a babajoghurtra? vagy melyikre?
2009. jún. 24. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Igen.100g egy adag.Ha izlik akkor odaadhatom neki vagy inkább ne.Még nem kapott semmi joghurt félét.
2009. jún. 24. 15:15
 3/5 anonim ***** válasza:

én odaadtam neki elsőre az egész adagot. viszont én először olyat vettem neki, ami 6 hós kortól volt. banánosat azt hiszem, mert az a kedvenc gyümije. ha eddig nem volt allergiás semmilyen ételre, akkor szrintem nyugodtan eheti az egészet, ha ízlik.

Nestlének van csokis babadesszertje, én próbáltam később azt is, nem szerette. érdekes, az én fiam semmilyen ilyen csokis dolgot nem eszik meg :-) nem is erőltetem neki.

2009. jún. 24. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm.Hát nálunk is sikere volt Ő is a banánosat kapta és mind bevágta és sírt még utánna de nem mertem mégegyet adni neki inkább leöblítette 100 tápszerrel.Nálatok mennyit eszik meg egy alkalommal.Az uzsonnai tápszert szeretném kiváltani vele.
2009. jún. 24. 15:37
 5/5 anonim ***** válasza:

én most már 2 dobozzal adok neki egyszerre. 9 hós múlt a fiam. szoktam a mennyiségeket is nézni, nagyjából 170-200ml kaját eszik meg egyszerre. 4-5 óránként eszik. Viszont szoktam azt is nézni mindig, hogy melyik ételben mennyi kalória van. Ha megnézed a különböző babadesszerteket, nagyon nagy különbségek vannak. a nestlés azt hiszem nem túl kalóriadús, de pl a humana ha jól emlékszem, a 100g-os 100 kcal körül van. Ezt ha a tápszer kalóriájához viszonyítom /lehet hogy rosszul teszem, de én ahhoz szoktam nagyjából hasonlítani/ akkor nagyjából 140ml tápszernek felel meg.


Holnap még ne, de holnapután szerintem már adhatsz neki két dobozzal, ha szereti.

Aztán ha nincsen gond vele, próbálhatod a túrót gyümölccsel, esetleg naturjoghurtokat is, mert azért ezek a babajoghurtok kettesével nem olyan olcsók:-))

2009. jún. 24. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!