Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 3 hónapos babámnak milyen...

3 hónapos babámnak milyen tápszert írassak?

Figyelt kérdés

3 hónapos a kislányom és Milumil peptit kapott eddig szeretnénk váltai valami olcsobra

Aki tud ajánlani legyen szíves árat is írni köszönöm


2012. máj. 7. 16:05
 1/5 anonim ***** válasza:

Miért kap Peptit? Nekünk érzékenység és allergia-gyanú miatt itta azt, úgyhogy ez esetben nem érdemes csak úgy magadtól váltani!

Barátnőm lánya Humanát iszik, azt hiszem olcsóbb, de azért dokival érdemes egyeztetni (és felíratni, hogy úgy olcsóbb legyen).

2012. máj. 7. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nem tudom a Milumil pepi mennyibe kerül de az én kislányom Bebát kapott.
2012. máj. 7. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Nekem ezt adta a gyógyszerész pedig semmi nem utal arra hogy esetleg alergiás lenne fel írva 1200 ft vény nélkül 2500 ft
2012. máj. 7. 17:18
 4/5 anonim ***** válasza:
Gondolom tudsz mindig receptet kérni az orvostól. Ha receptre 1200,- forint, akkor szerintem ennél olcsóbbat nem fogsz kapni.
2012. máj. 7. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

2.vagyok

Az 1200Ft receptre egyáltalán nem sok!Nekünk a Beba receptre 2000Ft volt 1 doboz.

2012. máj. 7. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!