Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Idegrendszeri problémára...

Idegrendszeri problémára utalhat, ha az egy éves kisfiam nem működik együtt az öltözködésnél?

Figyelt kérdés
Levetkőzésnél segít, de öltözésnél mindig kell a kezébe adnom valamit, különben hiszti lesz.... Az egy éves státuszvizsgálaton az egyik feltétel, hogy együtt működjön a gyerek öltözésnél... Most akkor ez nagy probléma?
2012. máj. 7. 19:22
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Semekkora. Normalis egyevesed van.
2012. máj. 7. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Dehogy probléma:) Ezen ugyan ne aggódj!
2012. máj. 7. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Köszi a megnyugtatást:) Lehet kicsit túl aggódom, nehezen lett gyerek..... Már azt hittem antiszociális a gyerek: XD
2012. máj. 7. 19:25
 4/11 anonim ***** válasza:
Nem szeret öltözni, ennyi.
2012. máj. 7. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Mutassanak nekem egy olyan egy évest aki szeret öltözködni!
2012. máj. 7. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Hát én már hallottam példálózni a sógornőmet, hogy az ő lánya még a cipőjét is odahozta:)
2012. máj. 7. 19:32
 7/11 A kérdező kommentje:
Köszi a biztató válaszokat:)
2012. máj. 7. 19:32
 8/11 anonim ***** válasza:

ezt tőlem is megkérdezték,és nem is értettem,hogy hogy várhatják el 1évestől hogy segítsen öltözésnél! örülök,ha nem szalad el,és nyugton marad..!


a másik ilyen kérdés,hogy: a suttogást utánozza-e,-hát az enyém azt sem csinálja..

2012. máj. 7. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Vannak értelmetlen elvárások az egy éves státuszvizsgálaton... Nem értem, miért várnak el annyi mindent egy egyévestől. Lassan már nyelvvizsgával is kellene rendelkeznie:) XD
2012. máj. 7. 19:38
 10/11 anonim ***** válasza:

Minden egy éves korú gyereknél vetkőzni öröm, öltözni kín. :) Ha már együttműködik a vetkőzésnél, az is beletartozik az "öltözködés" kategóriába, mert megérti, hogy pl. most húzd ki a kezed, vagy kérem az egyik lábadat.

Ja, a cipőt nekem is idehozza, ha kérem, de az azért van, mert tudja a kis ördög, hogy akkor megyünk ki játszani (közben meg dünnyögi, hogy cicicő (kiscipő)). :) Nincs abban semmi csodateljesítmény, csak összekombinálta a kettőt, ha cipő kell, akkor irány a kert. :D

2012. máj. 7. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!