Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Gripe Water-ből mennyit adjak...

Krissy88 kérdése:

Gripe Water-ből mennyit adjak a babámnak? 3 hetes kortól adhatók neki? Nem lesz tőle baja?

Figyelt kérdés
3 hetes a babám sajnos annyira nem vált be az infacol és ezért kiakarom próbálni a G.W.-t!
2012. máj. 7. 21:13
 1/4 anonim ***** válasza:
4 hetes, vagyis egy honapos kortol adhato. Minden eves elott kapott 5 milit a kisfiam.
2012. máj. 7. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Szia!

Megkérdezhetem hol vetted? Nálunk egész Szombathelyen nem kapni. nekünk amúgy a Colief cseppet ajánlották, az születéstől kezdve adható, és nem akarom éeszólni magam de leht, hogy bevált.

2012. máj. 8. 06:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Hát körbe jártam egy pár patikát mire találtam, de ott lehet kapni!
2012. máj. 8. 12:35
 4/4 anonim ***** válasza:

Szia! Mi is Infacol-t adtunk 4 hetes koráig, de nem vált be, így onnan kezdtük a Gripewater-t adni. Nekünk nagyon bevált!

Egy babakanállal adtam neki szopi előtt. Napi 6-szor lehet adni, így én egy szopinál (reggel) kihagytam. 4 hónapos koráig kapta.

A babakanalazáshoz meg úgy hozzászokott, hogy egyáltalán nem volt probléma, amikor 5,5 hónapos korában elkezdtük a hozzátáplálást:) Szépen eszik ma is. 8 hónapos.

2012. máj. 11. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!