Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 8 hónapos gyereket fel lehet...

8 hónapos gyereket fel lehet ültetni biciklire gyerekülésbe?

Figyelt kérdés
Biztosan ül egyedül is. Sisakot is kap.
2012. máj. 7. 22:21
 1/8 anonim ***** válasza:
80%
Ha tényleg stabilan tud önmagától ülni, akkor igen.
2012. máj. 7. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
0%
nem
2012. máj. 7. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
65%
Mert miért nem?
2012. máj. 7. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
66%

Az 1. válaszoló miért lett lepontozva?

Ha önállóan tud ülni, akkor lehet. Az már más kérdés, hogy kicsit macerás egy ekkora gyerekkel, aki még nem tud járni, mert ha olyan van, és a biciklit lakatolni, támasztani stb kell, akkor a babát addig nem lehet hova tenni.

2012. máj. 8. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
65%
Én nagy biciklis nemzet között élek, itt minden ülés 9 hónapos kortól van ajánlva. 8 hónaposan én is beletettem (már stabilan ült, és korához képest nagy gyerek), de csak hogy szokja, 1-1 kört mentünk a ház körül.
2012. máj. 8. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Lányunk 19-én lesz 11 hónapos! Szombaton vettünk neki ülést a brinyóra. Előtte még sosem ült ilyenen de első pillanattól kezdve imádja ha bringázunk! Nézelődik, sőt el is alszik közben :D ha megállunk akár csak két percre már mutatja h menjünk már tovább hamar hamar! :D bár járni még magától nem tudd csak ha vezetem akkor is időközönkét ki tudom venni az ülésből,hogy kicsit átmozgassa magát :D úgyhogy sztem semmi akadálya hogy beleültesd! Amugy hány kiló? hol tudtál neki intézni ilyen pici sisakot?
2012. máj. 8. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Nem tudom ez miért számít de 7.5 kg. Van XS-es sisak 44 centis pont amekkora a buksija. Aki azt írta hogy nem megírhatná miért nem. Ha nem élvezi nyilván nem erőltetném. Nem is mennénk sokat csak a ház körül ahol nincs forgalom esetleg a közeli bringaúton.
2012. máj. 8. 21:39
 8/8 A kérdező kommentje:

Itt egy sisak pl.:


[link]

2012. máj. 8. 21:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!