Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Angol víz, Espumisan, infacol,...

Angol víz, Espumisan, infacol, Colief a jobb? az utolsón kívül mind van és az espumisant használjuk ma egy hete, de még mindig nyűgös és szeles. Novalac Ac-t eszik hasfájásra

Figyelt kérdés
2012. ápr. 24. 06:06
 1/8 anonim ***** válasza:
40%

Mi mindet kipróbáltuk,de nem hatott!

A gyerekorvos tud neked felírni 'papaverin'-t.

Abban van egy kis nyugtató is. Ha akadékoskodik, próbálj beszélni gyógyszerésszel,hogy keverjen neked lötyöt!

A baba életkorához,sullyához mérten készítik.

Nekünk csak ez vált be.

2012. ápr. 24. 07:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Az angol víztől sok baba jobban bukik, mint előtte. Ezzel mi is így voltunk. Az infacolt (akinek használ) nagyon dicséri, ugyanez a helyzet az espumizannal is, meg van egy másik a sub simplex. Ezeket jó, ha váltogatod, mert ha hozzászokik a szervezete, akkor már nem hat. A Colief-et nem ismerem.

A papaverin tényleg nagyon jó, azt leszámítva, hogy nagyon hamar hozzászokik a pici szervezete, ha nem helyesen van adagolva, meg sokáig kapja.

Ezt még a gyógyszerész sem keverte ki szívesen, pedig ismer, mert annyira kis mennyiség kell az összetevőkből bele, hogy recept nélkül nekik nem éri meg egy ampullát feltörni.

2012. ápr. 24. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
79%
Nekem nagyon hasfájós volt a fiam éjszakákat virrasztottam és sétálgattam vele!!Mindent kipróbáltunk és nekünk egy csodaszer volt az angol víz!!!úgyhogy 1 szavazat az angol vízre!!!
2012. ápr. 24. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
A Colief másra hat mint a többi. Abban tejlebontó enizim van, tehát az emésztést segíti. HA azért fáj a baba hasa ,mert nem tudja megemészteni a tejet, akkor hatni fog, ha azért fáj, mert a kis beleiben puffad az elfogyasztott tápszer/anyatej, akkor nem fog segíteni, akkor jöhet a többi. Nekünk azonban semmi nem használt, csak az idő. Kitartás!
2012. ápr. 24. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Szia!


Én is a Novalac AC-t használom, nekem nagyon bevált! Bár én úgy használom, h evés előtt azért adok neki Infacolt (csak este)! Este pedig a fürdés utáni etetésnél IT-t, mert nekem az AC-tól kicsit gyurmás lett a széklete!

2012. máj. 24. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:

Sziasztok!


Mi is a Coliefet használjuk és hálálkodunk, hogy már nálunk is lehet kapni. Nekünk a görcsoldók nem váltak be, ezzel viszont szép nyugisak nem ám csak az éjszakák hanem a nappalok is!!!! Egyenlőre ez a csepp nagyon beválik, örülünk neki nagyon!!!

2012. aug. 1. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
72%

Mi használtunk espumisant, semmit nem ért. Infacolt, jó volt, csak a refluxos babámnak olyan gyomorsavat csinált, hogy egy hétig csak üvöltött, amikor vízszintesbe került (azért egy hétig, mert ennyi idő kellett, mire mindent végig sakkoztunk a dokinénivel, hogy mi lehet a baj). Ekkor jött az angol víz. Az megváltás volt. többet nem fájt a kislányom hasa, amíg azt használtuk. Sőt, nagyobb korában is elő vettem, ha káposztaféle, vagy hasonló szeles étel volt ebédre, és úgy láttam, hogy problémát okoz. Még akkor is jó volt. Szóval még egy szavazat az angol vízre.

A Colief-et nem ismerem.

2012. szept. 23. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Hát leírtad hogy mik nem használnak nektek azokat ne add csak pénzkidobás. Coliefet ha még nem próbáltad próbáld ki tartsd be a használati utasítást és akkor segít, megoldja a hasfájást mert lebontja a tejcukrot ami a bélbe már gázokat csinálna.
2012. okt. 25. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!