Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mit ajánlanátok ha kb.10. 000...

Mit ajánlanátok ha kb.10. 000 ft-unk van autósülésre, vegyünk használtat de jobb minőségűt, vagy olcsóbb újat?

Figyelt kérdés
ill. milyen súlyhatárost? én a 9-25kg-ost néztem, de férjem a 36 kg-ig akarja. Valahogy biztonságosabbnak érezném a kisebbet. szerintetek?
2012. ápr. 27. 11:32
 1/8 anonim ***** válasza:

Én a használtat választanám. Mi úgy tapasztaltuk, hogy ami olcsó kategória, az sokkal sz.rabb.Mi sem akartunk sokat erre költeni, de végül, mikor a saját szemünkkel láttuk a különbséget, mégis áldoztunk rá többet. Ha ti nem tehetitek, inkább keressetek valami megbízhatóbb márkájú használtat.Nem írtad mennyi idős a gyerkőc. De érdekes módon amit mi vettünk, 9-18 kg, és tovább elfér benne a kislányom, mint a 9-25-ig-ben, mert az szűkebb.

9-36-ost én nem ajánlanám.az eladó is azt mondta, hogy ezt csak ráírják, de nyilván egy 1 éves baba meg egy 30-35 kg-s nagy gyerek nem fog ugyanabban az ülésben kényelmesen elférni.

2012. ápr. 27. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Inkább jobb minőségűt, ez nem kérdés! 9-36kg kategória nem jó, minden ezzel foglalkozó üzletben elmondják ezt. Pl. 9 kilósan még nem minden baba tud STABILAN ülni, márpedig ezeknél az üléseknél ez alapfeltétel. A 36kg-ig való ülés korántsem dönthető annyira, mint az alacsonyabb súlyhatárú, márpedig ilyenkor még ez is nagyon fontos.
2012. ápr. 27. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
tapasztalat: ne vegyél olyat aminél nagyon nagy a súlyhatár.mi így jártunk mikor 5 hónaposan nem fért el a lányom a hordozóban. aztán egy évesen meg totál kényelmetlen lett neki. így le kellett cserélni egy másikra. inkább vegyél használtan jó minőségűt és dönthető legyen!!! ez nálam a fő szempont volt. nekünk elején FP volt, most meg Besafe X3. igaz ezeket mi újonnan vettük/kaptuk.
2012. ápr. 27. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

én inkább új, gyengébbet vennék.

unokatesómék Römert vettek jó drágán, amikor a 2.gyerekkel akarták használni, észrevették, hogy a merevítője össze van töredezve. pedig vigyáztak rá, nem volt baleset. egyszerűen az idő múltával elgyengült.

épp a 9-25 és 9-39kg-s üléseket jó sokáig használják, ezeket sok évesen tudnád csak megvenni.

2012. ápr. 27. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Használt, de jobb minőségűt vennék. Néztem én is az olcsóbbakat is, és háááát, még büntetésből se tenném bele a lányom. Viszont az igaz, hogy nézd meg, ne legyen benne töredezett rész. És ami még szerintem fontos lehet, hogy tudd dönteni. Amíg kicsi, és elalszik, ha dönthető az ülése, nem fog alvás közben előre bukni a feje.
2012. ápr. 27. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
off:na de hol lehet jó állapotú használt de jó minőségű ülést venni??vaterán,tesz-veszen...ok de azt nemtudom személyesen megnézni,hogy van-e baja.
2012. ápr. 27. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
jofogas, aprod, expressz a lakóhelyed szerintit nézd.
2012. ápr. 27. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm a válaszokat. Nálunk van bababizományi, ott vannak elég jó állapotú használt ülések, ezért gondolkodtam el rajta, hátha ez lenne a jobb megoldás. Természetesen ha nem találunk, akkor marad az új.
2012. ápr. 29. 11:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!