Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 15 hónapos kislánynak elég...

15 hónapos kislánynak elég tápláló a 8 vagy 11 hónaposnak való pl. Kecskeméti bébiétel?

Figyelt kérdés
Előfordul,hogy ilyet kap.Én úgy érzem mennyiségre,és minőségre is elegendő neki,max kiegészítjük néha egy kis gyümivel,joghurttal.Egyébként ha főzök neki,hasonlókat szoktam,illetve állagra is ilyesmiket eszik szívesen.Csak kíváncsi lennék a véleményetekre.Előre is köszönöm.
2012. máj. 8. 12:43
 1/4 anonim ***** válasza:
15 hónaposan a lányom már régen azt ette amit mi. Nem pépeset, hanem darabosat.
2012. máj. 8. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem, ha nem kér többet, akkor elég tápláló neki. Az én kislányom 13 hónapos és sokszor kap 4 hónaposnak való bébikaját . Van 8 foga, de rágni csak a kiflit és a banánt szereti, mást nem eszik meg ha darabos. Szerintem nagyon gyerek függő, hogy mikor akar darabosat enni.

Azt adjál neki enni, amit szívesen megeszik, nem kell csak azért erőltetni a darabosat, mert mások azt mondják hogy "jaj, ilyenkor már az én gyerekem már régen darabosat evett".

2012. máj. 8. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

A korosztályos besorolások nem a tápanyagszint miatt vannak, hanem hogy csak olyan összetevők vannak benne, amit az adott korú baba már kaphat. A 11 hónapos és junior menük meg csak abban térnek el, hogy darabosabbak.

Nyugodtan adhatod ezeket a kislányodnak.

De abban igaza van az első válaszolónak, hogy ennyi idősen már simán ehetné a felnőtt menüt. És néha, amikor nagyon erősen fűszeres, vagy megterhelő a felnőttek étele, akkor kaphat helyette külön babakaját.

2012. máj. 8. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Az én lányom is ennyi idős, és javarészt Ő is bébikaját eszik. Elég neki. Emellett szívesen eszi a házi kosztot is, de abból én speciel nem tudnék neki ennyire választékosat csinálni, ezért kapja üvegesben.
2012. máj. 8. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!