Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Voltatok babával Bulgáriában?...

Voltatok babával Bulgáriában? Lehet a Naposparton bébiételeket, babavizet stb. kapni?

Figyelt kérdés
8 hónapos kislányunkkal szeretnénk elmenni nyaralni, de ha mindent itthonról akarok vinni, az egy plusz 20 kg-os bőrönd lenne egy hétre és hát itthon sem lehet minden kisboltban hozzájutni az ilyesmihez. Ha van valami tapasztalatotok légyszi írjátok le! Köszönöm!

2012. máj. 6. 22:11
 1/1 anonim ***** válasza:
Mi ott voltunk. Ahova mi jártunk üzletbe ott voltak bébi dolgok, jobbára Hippesek. Babavizet nem láttam, nem is figyeltem, mert vettünk 5 literes sima vizet és azt felforraltam abból adtam neki a tápit és a teát is. Vittem forralót magammal. Csomagoltam én is azért kajákat mert nem tudtam mire számithatok. Biztos hogy más üzletben is fosz kapni. Ha van kérdésed nyugodtan irj! :)
2012. máj. 7. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!