Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hány hónapos volt a babátok...

Hány hónapos volt a babátok amikor a babakocsi sportrészét kezdtétek használni?

Figyelt kérdés

2012. máj. 8. 17:15
 1/5 anonim ***** válasza:
7hónapos volt mikor vettünk egy könnyű sportkocsit,mert már untam cipelni a lépcsőn a 15kg-os multfunkciósat.Olyat vettünk aminek több fokozatban dönthető a háttámlája.
2012. máj. 8. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Az én kisfiam 60 centivel született, most 3 hónapos és már 65 centi, és épp hogy elfér a mózesbe, így ha melegebb van (25 fok felett) akkor én már a sport részébe teszem (persze 180 fokig dönthető) fektetve, mert ott sokkal kényelmesebben elfér, és nem a szűkös mózesbe van bezárva!


Szerintem nagyban függ a baba méreteitől, meg attól is hogy mikor születik! Mondjuk most ha tél jönne, én még hagynám a fiamat inkább a mózesbe, mert az csak sokkal jobban véd, mint a nyitott sport rész, hiába kicsit szűkösebb neki!

2012. máj. 8. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
5 hónapos korában, fektetve (ez kb. 130 fok), de nem volt benne sokáig egyhuzamban.
2012. máj. 8. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Nekem olyan kocsim volt, ami teljesen fektethető, és ültethető. A fektetős pózban lehetett beletenni egy textil mózest.

Októberben született a babám, akkor használtuk a mózest. Kb. februárban már nem tettem mózesba. Aztán 5,5 hónapos volt, amikor egy kisebb sportkocsit vettük, ezt nem lehet teljesen dönteni, most azt használjuk.

2012. máj. 9. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
4 hónaposan, 175 fokban dönthetőben.
2012. máj. 9. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!