Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Pierre Cardin babakocsi...

Pierre Cardin babakocsi sportrészét ti mikortól kezdtétek használni a mózest már kinőttük a hordozó meg kényelmetlen neki amikor sétálunk 4,5 hós kislány és állandóan ülni akar?

Figyelt kérdés
2009. júl. 8. 10:30
 1/10 anonim ***** válasza:

Nekünk Peg Peregonk van és mi mostantól használjuk. Ez 150 fokban dönthető tehát nem vízszintesig de majdnem. Azért ültetni még nem szabad meg félig ülőben sem jó de már nem kell teljesen vízszintesben lennie.

5 hós anyuka

2009. júl. 8. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Mi a Pierre Cardin babakocsi sportrészét 4,5hósan már használtuk, félig döntve. Az én fiam is ugyan így volt vele. 11hós kisfiú anyukája.
2009. júl. 8. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Én még nem mertem használni, mert nem lehet szépen hátradönteni, de nekünk is az kéne már...

Végigéri a mózest a babó...


Meg már nem izgi az "égbámulás" neki, szóval mi hetek óta úgy sétálunk, ha épp nem alszik, hogy a karomon a gyerek, és tolom a babakocsit...

Elég vicces dolog, mikor jönnek emberek szembe, és belenéznek a babakocsiba, hogy ott is van-e egy gyerek... :-)


Ja, és nekünk is PC-nk van.


5 hós a manó

2009. júl. 8. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
0%
Elsőnek teljesen igaza van.Hordozóban pedig ilyen pici babát nem sétáltatunk,Csak annyi időt tölt benne amennyit nagyon szükséges pl:utazásnál,ez nagyon bugyuta találmány.Pár hónapig a babának vízszintesen a legjobb a gerincének,hogy normálisan fejlődhessen.Ezek a travel systemek divatmajmoknak lettek kitalálva akiknek nem a gyerekük egészsége a fontos hanem a divathóbortok.
2009. júl. 8. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
93%

utolsónak! és biztos divatmajmok találták ki a travel systemet, az összes márkás babakocsinál. pont az ilyenek mint te ültetik ölben a gyereket a kocsiban és nagyobb bajt okoznak, hajrá...

kérdezőnek! szerintem nyugodtan tedd át a sport részbe, hajtsd le amennyire lehet, tegyél bele vékony plédet, pelenkával, szerintem élvezni fogja, ha nem, mert fél, akkor várj még

2009. júl. 8. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
93%

én nem érzem magamat divatmajomnak pedig nekünk is ilyen kocsink vcan.....megint egy okos és "kedves" anyuka...:(

nyugodtan teheted a sport részbe nem lesz semmi baja

2009. júl. 8. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
93%
Nekünk is Pierre cardin van (pedig mi sem vagyunk divatmajmok!). Bár még a mózest használjuk, de megnéztem milyen a sportrész és szerintem elég jól hátradönthető. Szerintem is nyugodtan bele teheted. Abból meg még jobban ki is lát! :)
2009. júl. 8. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Na én egy igazi divatmajom vagyok, mert Quinnym van. Én beleraktam a sportkocsiba 4 hósan, tettem alá szűkítőt és döntöttem a támlát a vízszinttől egyel feljebb. Ahogy nőtt úgy ült fel, de a szűkítőt még ma is szeretjük. 8 hós
2009. júl. 13. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:

A divatmajmos megjegyzésre válaszolnék először, ha nem baj. Régi bejegyzés, de felbosszantott!

Elmagyarázom. Azért vesz az emberek nagy többsége ilyen 3 funkciós babakocsit, mert praktikus. Miért? Elmagyarázom! Mert ha hosszabb útra mész, - pl. mi a nagyiékhoz- akkor nem kell cipelni a mózest is pluszba, csak kiveszed a gyereket és hopp rápattintod!

Kényelmetlen az autósülésben? A karodban talán mindig vízszintesen fogod? Mert pl az én lányom már nézelődni akar! Nem ültetem, kicsit megdöntve tartom, akár csak a hordozóba. És igen! Elviszem sétálni az autósülésben, ha tudom, h Apa felvesz a városban kocsival, mivel a hátamra nem köthetem a mózest!


A igazi kérdéssel kapcsolatban pedig úgy gondolom, hogy sztem lehet már használni a sportrészt, mert ha belegondoltok, a régebbi típusu babakocsiknál nem volt mózes, hanem az egész egy állítható támlájú sportrész volt. A mi kocsinkban pl vízszintesig lehet az is állítani, 4 és fél hós babánál sztem már nem gond, ha mondjuk 150 fokban alukál.

2011. ápr. 4. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:

Sziasztok!

Nekem is PC-em van, nem vagyok divatmajom, használtan vettem elég jutányos áron egy kedves ismerőstől...

Viszont a hordozót kényelmetlennek, a mózest pedig melegnek tartom (április közepe vége). Úgyhogy elég kicsi még a babánk (2 hó) de bepróbálkozom a sport résszel. Meglátjuk mi lesz, eddig úgy tűnik, bírja!!! :-)

2012. ápr. 15. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!