Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Leesett a 3 hónapos babám a...

Leesett a 3 hónapos babám a kanapéról! Látszólag teljesen jól van. Lehet baja?

Figyelt kérdés
Még sosem fordult át a hátáról a hasára, úgyhogy fél (tényleg csak fél!) percre letettem a kanapéra, amíg kimentem a konyhába. Valószínű megfordult, mert leesett! Kb. térdig érő magasságú a kanapé, parkettára esett, a hasára. Nagyon sírt, de megvizsgáltuk mindenét, látszólag semmi baja. (Mindenét rendesen mozgatja, sehol sem nyomásérzékeny.) Valószínű csak nagyon megijedt, mert amint felvettük, hamar megnyugodott, megnyugtatásképpen mellre tettem, és mellen nem rég el is aludt. (Most alszik.) Most azon tűnődöm, elvigyem-e mégis az orvoshoz? Látszólag minden OK, de nem lehet-e valami olyan baja (belső vérzés, vagy nem tudom, mi), ami nem látszik?

2012. máj. 8. 18:13
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
29%

én elvinném pláne hogy ő még nem tudja megmondani mije fáj, csak sír.

én elvinném pláne amiket írtál, belső vérzés stb.


ne itt üldögélj hanem irány az ügyelet

te is megnyugszol legalább


máskor meg egy pillanatra se hagyd egyedül ezek a picik nagyon kis fürgék, párnázd ki vagy a kiságyába tedd bele.


remélem minden rendben lesz

2012. máj. 8. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
77%
írd meg mi lett,de biztos nincs semmi baja.
2012. máj. 8. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
Na, most fejlemény van. Bekakilt, és erre felébredt. Tisztába tettem. Mosolyog, nevetgél, nem úgy néz ki, mint akinek valami baja van. Nem tudom, menjünk-e orvoshoz. Nem szeretném potyára becipelni a sok beteg gyerek közé, lehet, hogy többet ártok vele, mint amennyit használok.
2012. máj. 8. 18:32
 4/13 anonim ***** válasza:
41%

ez idegest engem, miért kérdezed ha úgyse viszed el???


leírtuk a véleményünket, hogy vidd el de te tudod.

tudod mit mond a gyerekdokink erre?


attól hogy ma nincs baja nem jelenti azt hogy holnap nem lesz


de ha te nyugodt szivvel le tudsz feküdni akkor ne szólj szám nem fáj fejem


lehet lepontozni, de én elvittem volna Ennyi.

2012. máj. 8. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
86%

Megijedtél, átnézted, semmi baja, de azért estig figyeljél rá /ezek a picik még "ütésállóak"/.

Legközelebb jobban figyelsz rá.

/nekünk 6 hónaposan a pelenkázóról esett le, neki sem lett semmi baja/

2012. máj. 8. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
29%

Nekem is 3 hónapos a babám.. ha ilyen történt volna, azonnal, minden gondolkodás nélkül mentem volna! Nem érdekelt volna az sem, h nevetgél, sem az h itt GY.K.-en azt mondják, ne menjek!

Le sem tudnék ülni nyugodtan egy ilyen eset után, míg az orvos nem látja!

De ez csak az én véleményem.

Meg lehet, h bennem van a hiba, de ha kimegyek akár egy fél percre is, sosem hagyom a kanapén a babát, hanem visszateszem az ágyba.

Pedig tudom, h ő már forog, izeg mozog... előtte is, mikor még kisebb volt, akkor is ez volt a menet.

De valószínüleg most már te sem fogod többé ott hagyni.

Remélem minden rendben lesz vele!

2012. máj. 8. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
21%

köszi a lepontozást csak nem tudom mire.


első voltam, nem hiszem hogy egyáltalán nem volt hasznos a válaszom,,,


most attól miért lettem lepontozva mert azt írtam vigye el a babát?????????????????


elegem van ebből a lepontozásból

2012. máj. 8. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
Első: köszönöm a te tanácsodat is, mindenkié számít. És a második hozzászólásodat (én legalábbis) a hangnem miatt pontoztam le. Alighanem a többiek is.
2012. máj. 8. 19:22
 9/13 anonim ***** válasza:
19%

rendben akinek jól esik pontozgasson nem izgat.

de te anyuka kérdező..

kérdezted hogy vidd-e el a babát..

írtuk hogy igen.

te meg mondod hogy nem szivesen rángatnád a betegek közé.

akkor mi a kérdés?...


én csak ezért voltam ideges, mert akkor ne kérdezz ha úgyse azt teszed amit itt ajánlanak..

2 éves kislány anyukája és 14 hetes pocaklakóé,.


remélem minden rendben lesz a picurral !!

2012. máj. 8. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
85%

A kislanyom ket hete, 4 honaposan fordult le a 40 centis agyrol ugy, hogy mellette terdeltem es fel percre elforditottam a fejem. Azonnal feksirt, ahogy felvettem, megnyugodott. Nevetgelt, evett en meg ott remegtem mellette. Hivtam a ferjem, a nagyobb gyerkochoz jott a nagyi, mi meg vittuk az ugyeletre. Megneztek, atkuldtek a balesetire. Elmindtak, mire kell figyelni, en megnyugodtam. Senki nem nezett hulyenek, hogy vittuk, senki nem kerdezte, hogy minek vittuk. Annyit mondtak, hogy ha pelenkazorol esett volna le, akkor ejszakara bent tartottak volna megfigyelesre.

Masnap talaltam egy csomot a mellbimboja alatt es elvittem a haziorvosunkhoz. Elmeseltem neki az esest, az elso kerdese az volt,hogy ugye elvittuk az ugyeletre. Persze csomonak nincs koze az eseshez, de en addig nem voltam nyugodt, mig orvos nem latta.

De ez csak en vagyok. Nem itelem el,aki nem viszi be a gyereket, a fiam 10 honaposan pottyant le ugyanerrol az agyrol, ot nem vittuk.

Kivanom, hogy minden rendben legyen!

2012. máj. 8. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!