Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » S. O. S. Most menjünk kórházba...

S. O. S. Most menjünk kórházba vagy se? Leesett a kanapéról. :- ( ( (

Figyelt kérdés
Fél percre nem néztem az 1 éves kislányomra és leesett kb. 15-20 cm-t a kanapéról. A homlokára érkezett. Picit sírt, de utána ment tovább játszani. Nem szédül, szépen szaladgál azóta is és jókedvű, vigyorog...De én meg nagyon aggódok és itt sírok, hogy mit csináljak. Vigyem orvoshoz? vagy az túlzás lenne? Légyszi segítsetek!!!
2011. aug. 18. 15:05
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
90%
Ne vidd dokihoz:-)Fölösleges:-)
2011. aug. 18. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
69%
Én nem vinném. Csak figyelném, hogy hányik-e, eszik-e, rendesen alszik-e, nem fáradékony-e.
2011. aug. 18. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
90%
sztem se vidd! nincs semmi baja a Drágának!
2011. aug. 18. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
82%
Egy vizsgálattal nem veszítesz semmit de ha úgy látod nincs baja nem esett nagyot ne izgulj vagy hívd fel és kérdezd meg a gyermek orvost esetleg védőnőt!Remélem nem lesz semmi baj az enyém két évesen gondolta azt ,hogy menetközben kiszáll a hintából és persze a betonra esett fejjel kicsattant a szája de semmi baja nem lett hála!
2011. aug. 18. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:
Itt mosolyog azóta is, most éppen iszik. Nagyon aggódom... Biztos nem lehet komoly baja??? Annyira kétségbe vagyok esve...
2011. aug. 18. 15:08
 6/16 A kérdező kommentje:
Már a piros folt el is tűnt a homlokáról... ez akkor jó jel???
2011. aug. 18. 15:09
 7/16 anonim ***** válasza:
95%
Ha utána játszott tovább szerintem nem üthette meg magát nagyon. Figyeld a kislányodat hányinger, áluszékonyság, fénykerülés, eltérő pupilla nagyság esetén lehet gond. Ha ilyet nem tapasztalsz akkor biztos nincs gond. Szerintem észre vennéd ha baj lenne!
2011. aug. 18. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem akkor is nagyobbat esik egy gyerek ha magától hanyatt vágódik, már ilyenkor nem lesz baj. Ha 1 hónapos lenne az is más lenne de a te lányod már nagy.
2011. aug. 18. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
100%

Az enyém 10 hósan esett le, de kutya baja sem lett. Nem vittem sehová csak figyeltem lehet e valami, de semmi!

Ne aggódj szerintem, de ha az megnyugtat vidd el!

2011. aug. 18. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
100%

hú lesz ez még igy sajna többször is. Ne aggódj nem lesz semmi baja. Azt látnád rajta ha valami baj lenne. :)

Az én kis elevenségemmel hetente futhatnánk a kórházba. :P

2011. aug. 18. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!