Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mi a véleményetek erről?...

Mi a véleményetek erről? Smart Trike lábbal hajtós jármű All-In-One 3 Green

Figyelt kérdés

[link]

9 hós lányomnak. Sport kocsi helyett.


2012. máj. 9. 06:48
 1/2 anonim ***** válasza:
Külsőre olyan kiskorába mint egy mozgássérült elektromos járgány... nekem volt rollerem és soha nem jöttem rá sem én sem a testvéreim, hogy hogyan kell használni élvezetesen. Én 8 hós kislányomnak éppen ezért a dönthető háttámlájú feketét vettükk meg ami triciklivé alakítható. Mivel van arra lehetőség, hogy a lányod elalszik az út közepén 1-2 éves korában is így állva nyilván nem fog neki menni 2 évesen... Nekünk nagyon bevállt ez a tricikli bár mi addig vettük amig meg nem érkezik a lerendelt babakocsink (hasonló design-al mint amelyik tricikliről beszélek) és eddig minden nap csucsult is benne (hátra dönthető az ülés). Szerintem ezt babakocsi helyett nem fogod tudni használni emiatt. Ha elalszik ölbe cipeled hazafelé??? Szerintem mindenképpen gondold át ilyen szemszögből is.
2012. máj. 15. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Sportkocsi helyett nem lesz jó! Mert csucsulni nem tud benne. Az enyém is 9 hónapos. Neki a triciklis verzió van ami 6 hóstól használható (4 az 1ben). Szeretjük, mert dönthető a háttámla! De ha hosszabb útra kell emnni akkor babakocsi... Különben össze vissza csuklik a kis nyaka még így kissé döntve is...
2012. jún. 22. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!