Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Tényleg kikerekedik a babának...

Tényleg kikerekedik a babának az elfeküdt fejecskéje?

Figyelt kérdés
Nem durván lapos,csak épphogy az a legkiállóbb rész,emiatt szegénykém kicsit kockának tűnik. Nagyon aggódom,mert hason aludt,igyekeztem vigyázni rá,és mégis...3hónaposan történt,egyik héten még szép kerek volt,következőre kicsit lelapult. Már 9hónapos,de még semmit nem javult:( Tapasztalatokat várnék,aki járt már így,reménykedhetek még vagy törődjek bele?

2012. máj. 9. 09:44
 1/7 anonim ***** válasza:
hm...az én fiam egyik oldala is kicsit "más", nem lapos, de mégsem egyforma, én szoktam nézegetni, de ez eddig eszembe sem jutott, hogy NEM kerekedik ki. Majd ki fog kerekedni...idővel biztos:-)
2012. máj. 9. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Háááát... Nekem hátul tök lapos a fejem. Anyukán mesélte, hogy hiába akartak másképp fektetni, én mindig egy pozícióban aludtam. Szóval nekem nem alakult vissza.
2012. máj. 9. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Kislányom is 2 hónaposan elaludta a fejét.Ma már 15 éves.Neki nem kerekedett ki a feje!
2012. máj. 12. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Engem mai napig kockának hívnak:D
2012. máj. 12. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Hogy kerekedne már ki? A koponya összeforr és onnantól maximum satuval alakíthatod a gyerek fejét, de azt nem valószínű, hogy túlélné. Tökéletes ember nincsen, fogadd ezt el! Attól még ő lesz neked és majd egyszer a párjának is a legtökéletesebb ember a világon.
2012. máj. 12. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

a lányomnak annyira durván lapos volt az egyik oldalon, hogy sírva vittem minden héten gyógytornára, ráadásul a másik oldalon jobban dudorodott

iszonyatosan nézett ki, ez 2 hónapos korára lett ilyen

nagyjából elmúlt, most 14 hónapos

nagyon sokat fog alakulni, míg a kutacs be nem nő, mivel az agy is nő


vidd el orvoshoz, talán a gyógytorna segít

2012. máj. 12. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Mindenkinek köszönöm szépen a válaszokat!


Kedves 16.33-as válaszoló! Így is nekem a legszebb a világon,de pont előtted írta vki,hogy kockafejnek hívják. Nagyon bántana,ha a gyerekemet csúfolnák emiatt. Amúgy sok helyen olvastam,hogy kikerekedik,azért reménykedem. Mellesleg a hátsó kutacs 6 hetesen forr össze,és mint írtam ez 3 hónaposan történt.A fejtetőn pedig 1éves kora körül. És tapasztalatokra lettem volna kíváncsi! De kösz...


Kedves 17.23! Mi is járunk gyógytornára ferde fejtartás miatt,nálunk is az egyik oldal laposabb. És reméltem,hogy ettől helyre jön,de aggaszt,hogy még nem látok javulást. A legfájóbb,hogy az elejétől mondtam dokinak/védőnőnek mindenkinek,hogy sztem baj van,lehurrogtak. Végül magamtól utánajártam a Dévény tornának,és akkor kiderült nekem volt igazam,de akkor már a fejecskéje sajnos ilyen volt.:( De akkor hátha... Köszi szépen még 1*!!!

2012. máj. 13. 16:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!