Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Oltás hatása lehet?

Oltás hatása lehet?

Figyelt kérdés
Múlt héten kapott a babám Rotarix-et, azóta folyósabb a kakija és bukik is, amit előtte soha. Lehet ez az oltástól? Változik majd, vagy ez normális lehet?

2012. máj. 9. 10:15
 1/3 anonim ***** válasza:
Szia!Én beírtam a gyógyszer nevét a googleba.Elolvastam a betegtájékoztatót.Az alapján lehetnek ezek a mellékhatásai.De olvasd el te is.Nem egy bizalom gerjesztő dolgokat írnak róla!!Őszintén:nem bántad meg hogy beadattad?
2012. máj. 9. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
minden oltás után normális,ha esetleg nagyon enyhe formában kijön a betegség,ami ellen van,szerintem adj neki probiotikumot és sokat igyon,tuti elmúlik pár nap alatt
2012. máj. 9. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat. Biztosan enyhe formában megkapta, és most azt "heveri" ki. Nem bántam meg, hogy beadattam, én is utánaolvastam a neten, ha baj lett volna vele, nem hiszem, hogy évekkel később is forgalomban lenne. De köszönöm szépen még egyszer az infókat!
2012. máj. 10. 09:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!