Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Kisfiam tegnap 2kor kapta meg...

Kisfiam tegnap 2kor kapta meg a 2hónapos oltást. Meddig valószínű hogy befog lázasodni? Eddig még nem volt láza. Hány napig van az oltás a hatása?

Figyelt kérdés
2011. júl. 6. 07:46
 1/4 anonim ***** válasza:
Most már nem valószínű
2011. júl. 6. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
a kisfiam egy hete kapta meg,a doki azt mondta mikor hazaérünk kapjon kúpot és úgy nem lázasodik be,de sztem a tied sem fog már
2011. júl. 6. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Nálunk két hete volt a két hónapos oltás. 4 körül kapta meg délután, nem kapott estére kúpot, azt mondta a doki, akkor kapjon, ha nyűgös, lázas. Este nem volt még, néztem is, aludt is jókat délután. Hajnal 1-kor kelt fel sírdogált, akkor volt hőemelkedése, így kapott kúpot, de másnap már semmi sem volt. Szerintem nálatok, ha eddig nem volt, akkor szerintem sem lesz már láz.
2011. júl. 6. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nekem azt mondta a doki, hogy 48 óráig lehet számolni a mellékhatásokkal.
2011. júl. 6. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!