Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 15 hónapos MMR oltás hatása...

15 hónapos MMR oltás hatása ez, vagy betegség?

Figyelt kérdés
9 napja kaptuk, kislányom hője tegnap este 38.1 volt, ma reggel 37.9 (már levonva a fél fok), valamint köhögni kezdett, és picit folyik az orra.
2010. máj. 21. 08:57
 1/6 anonim ***** válasza:
Szerintem az oltástól van, elvileg 2-3 napig tarthat.
2010. máj. 21. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Szia!Lehetséges,hogy az oltás hatására kissé legyengült most a kislányod immunrendszere és összeszedett egy kis bacit.Talán nem lesz betegebb szegényke.Üdv!
2010. máj. 21. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Hát remélem Én is, hogy csak ennyi. Mindenesetre elviszem az ügyeletre, ha ma este is felmegy a hője.
2010. máj. 21. 09:14
 4/6 anonim ***** válasza:

Biztosan az oltástól van, ez ilyen speckós, hogy később jön ki a láz és az egyebek.


"Az MMR-oltás után hat-tizenkét nappal láz, kiütés, hurutos tünetek, átmeneti nyirokcsomó-duzzanat jelentkezhet. A tünetek három-négy nap alatt megszűnnek."

2010. máj. 21. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
ez hihetetlen hogy az orvos, aki oltotta, nem mondta el. Szerintem is az oltás hatása, papírforma szerint. Hiába viszed orvoshoz, az első kérdésük az oltás lesz... csak lázcsillapítást tudsz alkalmazni. Jobbulást a picinek, Neked kitartást.
2010. máj. 21. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Sziasztok. Hát jó, hogy elmentünk dokihoz, mert kislányomnak mandulagyuszija van. A doki szerint az oltások (prevenar-t is kapott) a bűnösek, legyengült a manóm, és az első baci megtalálta. Kapott antibiotikumot, és ma már újra jól van, mintha nem is lenne beteg. De majd csak a jövő héten kell visszamennünk.
2010. máj. 22. 22:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!