Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ciki leszólítani másik anyukát...

Ciki leszólítani másik anyukát a játszótéren? Ti hogy reagáltok, ha leszólítanak titeket?

Figyelt kérdés
2012. máj. 9. 10:17
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%
Személyfüggő, de én örülnék neki ha leszólítanának, általában én teszem, ha azt látom hogy normális az anyuka. Sokat tanulhatunk egymástól és jól esik egy kis csevej is...
2012. máj. 9. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
100%

Én simán leszólítok ha látom, hogy a másik fogékony rá.

Ha tüntetőleg elfordul vagy arrébb megy, akkor természetesen nem megyek utána.

Nekem is jól jön egy kis beszélgetés, bár a kislányom egy örökmozgó 2 éves, nem nagyon lehet mellette nyugodtan beszélgetni:)

2012. máj. 9. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
40%
én nem szeretném,ha leszólítanának,mert biztos azt kérdeznék,hogy mennyi idős? ilyen pici? és utálom mindenkinek elmondani,hogy 800g volt és 34 cm,6,5 hóra...nekem játszótérfóbiám van
2012. máj. 9. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
100%
Dehogy ciki!! Szerintem tök jó dolog hogy ha sikerül normális hasonló felfogású anyukát találni, mert eleinte ugyan nem barátnőt keresel, de a végére akár az is kialakulhat belőle! Én személy szerint ha szimpatikus lenne az anyuka aki leszólít biztos hogy nem förmednék rá, hanem kedvesen beszélgetnék vele...aztán ha nem vagyunk egy síkon az úgyis kiforrja magát pár perc után, és akkor meg kedvesen arrébb állnék egy másik játékhoz.
2012. máj. 9. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
100%

Ha a másik is vevő rá, akkor nem ciki. Sőt, szerintem tök jó, mert a játszótéri anyukák nem neheztelnek, ha a mondat kellős közepén elrohansz a gyerek után:D


A mi játszónkon is van egy kislány, aki 950g-al született, mert korán jött, de őt mindenki dicséri, hogy milyen gyönyörűen nő, és hogy behozta a súlyát. Igazi örökmozgó rosszcsont ő is, és senkinek nem gond, hogy kisebb, mint az egyidősek:D

2012. máj. 9. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:

Nem úgy gondoltam, hogy "melyik a te gyereked? Jé, milyen kicsi/nagy/van már foga/nincs még foga stb :-))


Az én lányomnak haja nincs, én emiatt "félek" mindig hogy megszólnak.


Köszönöm a válaszokat, jöhetnek még vélemények :-))

2012. máj. 9. 10:47
 7/17 Sókristály ***** válasza:
100%

6 hetes volt az első fiam, amikor "leszólított" egy anyuka a parkban, az Ő kislánya 7 hónapos volt. Szerintem látta rajtam, hogy milyen gyámoltalan és magányos vagyok abban a környezetben.

Több évre szóló barátság lett belőle, a gyerekeink imádták egymást. Végül elköltöztek, és csak a telefonos kapcsolat, plusz a fél évenkénti találkozás maradt.

Aztán 1 év eltéréssel két gyerekem született. Hát velük már alkalmatlan voltam az ismerkedésre, annyifelé kellett szaladnom. Ezt a többi anyuka is látta, nem is nagyon próbáltak közeledni hozzám.

10 év kihagyással született még 2 gyerekem. Azóta tanyán élünk, ritkán megyünk játszótérre. Meglepett, hogy mennyire más lett minden. Simán eltöltünk ott 2 órát anélkül, hogy valaki akár ránk nézne.

2012. máj. 9. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
100%
Egyáltalán nem ciki.Én szívesen beszélgetek bárkivel.
2012. máj. 9. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
100%
Én sajnos eléggé visszahúzódó vagyok, de egyáltalán nem bánom, ha leszólítanak. Van, hogy veszek interneten dolgokat, és olyankor is elbeszélgetek szívesen az eladóval. :) Én sajna nem nagyon vagyok bátor, ezért én nem megyek oda máshoz. Az én lányom se egy nagydarab, 7 kiló, és egy éves, de szép formás, ha valaki csodálkozna, akkor az ő baja, nem lehet mindenki egyforma. :)
2012. máj. 9. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
84%
Nem ciki szerintem sem, de előbb azért próbáld a szemkontaktust. Ha az oké, akkor mehet a pletyi ;) Én amúgy is elég bratyizós vagyok, szóval ha engem látsz, szólíts le nyugodtan :D
2012. máj. 9. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!