Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Megéri használt babakocsit venni?

Megéri használt babakocsit venni?

Figyelt kérdés
Igazából mindig mindenből ujjat vettem de sokkalom a babakocsi árakat.A kisfiamét nyáron ki tettük a lomtalanításba így az már nincs meg.(4éve vetuk akkor volt anno 40.000 leértékelve).Az a baj ,hogy amik tetszenek 50.000ft-tól kezdödnek de én sajnálok kiadni érte ennyit főleg ugy,hogy most láttam a neten használtam 25.000ért olyat ami tetszik.Vélemény?
2012. márc. 1. 13:26
 1/9 anonim ***** válasza:

Sok új babakocsit lehet venni bizományiban, neten, amit nem is használtak, csak mivel nem boltból veszed, a használt kategóriába esik.

Én újat vettem, mert két gyerekre terveztem, de ha ez tönkremenne, csakis használtat vennék már a másodiknak.

2012. márc. 1. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

ha én újra kezdeném használtat vennék,mert kb.1,5évig kell sűrűn a babkocsi utána az enyémet bele sem lehetett imádkozni.

ill.a második babó is használtan kapja a kocsit nem?

2012. márc. 1. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Megéri használtat venni,de csak akkor,ha jó állapotú a kocsi és jó áron van. Én kevesebb,mint fél áron adtam el a tökéletes állapotú kocsit,még csak kopások se voltak rajta,szóval jól járt az,aki megvette.
2012. márc. 1. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Én 20.000.-Ftért vettem használtan többfunkciós babakocsit. 2003 óta használatban van:) Iszonyatosan jó minőség, könnyű tolni és hatalmas csomagtere van, bevásárláshoz tuti! A gyereknek meg nagyon kényelmes. Szóval praktikus. Ja és kocsiba rakható babülés is van hozzá, ami a babakocsira rögzíthető. Ez ABC DESIGN Travel típus. Egyszóval nekem megérte és a következő babám is ezt fogja használni, hacsak nem ikrek lesznek:DD
2012. márc. 1. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Persze, hogy megéri. Nyílván nem minden használt babakocsi van leharcolva, nagyon jó állapotú és árú babakocsikat lehet találni, ha az ember utánanéz. Akár aukciós oldalon, akár egy bizományiban.
2012. márc. 1. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Anyagilag mindenképp... :)


Ha a huzatot leveszed, kimosod, nem lesz vele semmi gond.

2012. márc. 1. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Én is használtat vettem a bolti ár feléért és nagyon jó állapotban van,mert alig használták.

Szerintem megéri használtan venni.

2012. márc. 1. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

kaptunk egy 60ezreset,de soha nem szerettem.

Mikor kisfiam fél éves volt vettünk egy használtat 20ért, már 2 gyerek használta én meg most fogom eltenni a kistesónak, mert 1,5 éves fiam már megy:)semmi baja a kocsinak:)

szóval igen, megéri:)

2012. márc. 1. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Én olyan szép és jó babakocsit vettem használtan, hogy csak néztem. Egy gyerkőc használta másfél évig, de egy karcolás sem volt rajta. Nekem nagyon megérte, a második babánknál is azt fogjuk használni, mert még mindig szuper állapotban van.
2012. márc. 1. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!