Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Anyukák, akik kizárólag...

Anyukák, akik kizárólag Babylove pelenkát használtok, mikor váltottatok 4-es méretre?

Figyelt kérdés
Az én lánykám 9 hós,és 8,5kg. Én úgy látom,h a kis combiákáit(hurkácskák), szorítja,de egyébként még jó. Vettem 4-est próbaképp,nappal volt rajta,bírta a pisit. Viszont a köldökéig ér. Mikor váltsak?

2012. ápr. 2. 11:59
 1/5 anonim ***** válasza:
Az én lányom is annyi idős mint te de már vagy 2 hónapja ezt asználja! Nem baj ha nagy rá! :) hamar belenő és legaláb nem szorít!
2012. ápr. 2. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Kisfiam most 4,5 hónapos, és 7,5 kg. Én most vettem először 4-est, és szerintem tökéletes.
2012. ápr. 2. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Pontosan nem emlékszem mikor váltottunk, talán olyan 9-10 hónaposan, de abban biztos vagyok, hogy lányomnak is a köldökéig ért. Viszont, ha nem kötöd szorosra, akkor nem fogja őt szorítani, lányomat sem szorította, úgyhogy jó volt úgy neki.
2012. ápr. 2. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszi,akkor bátran ráadom én is! :)
2012. ápr. 2. 13:13
 5/5 A kérdező kommentje:
Fura,de jónak látom a 3-ast is még,csak a combjánál szorítja,és nem tudtam eldönteni,mi alapján kell váltani. Pisi,kaki nem folyik ki,derekánál sem szorítja.
2012. ápr. 2. 13:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!