Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Milyen minőségű a babylove...

Milyen minőségű a babylove pelenka? 4-es méret érdekelne

Figyelt kérdés

2012. máj. 9. 14:08
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
nekünk is nagyon bevált, én a régi változatát nem ismerem, mert pont az újabbat vettük, de nekünk is kibírja este 8-tól reggel 8-ig.
2012. máj. 9. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:

Mi most még csak a 3ast használjuk, de nagyon jó, nem ázott még át.

Legközelebb már 4es méret fog kelleni, örülök hogy ilyen jók a tapasztalatok :-))

2012. máj. 9. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 A kérdező kommentje:
köszönöm a sok sok választ. Ma késő délután megyek pelust venni, úgy döntöttem kipróbáljuk. Pár nap múlva leírom a tapasztalatomat. :)
2012. máj. 9. 16:13
 14/16 anonim ***** válasza:

Szia!

Én voltam akinek az új fajta átázott...

Nem azért írtam, hogy ne vegyél. Minden baba más és más. Szerintem érdemes kipróbálni! Én mikor új fajta pelust veszek, próbálok "kisebb" csomaggal venni. Pl: Nem rögtön a 126 db-ost hanem csak az 50-est, vagyis attól függ milyen méretet használtok. Ha a kevesebb beválik, akkor jöhet a nagy csomagos/dobozos :D

2012. máj. 10. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
most a pine pelenkából vettem 4es méretet, eddig bebisht használtunk, mind a kettő teljesen ok.Jól írják a többiek, érdemes első körben kisebb csomagot venni, ha mégsem válna be...
2012. máj. 10. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 A kérdező kommentje:
Köszönöm hogy megosztottátok tapasztalataitokat. Pár napja használjuk és meg vagyok elégedve a pelussal. Eddig nem történt "baleset", bízom benne nem is fog.
2012. máj. 16. 11:20
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!