Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ha nagyobb adag alma-banán-bar...

Ha nagyobb adag alma-banán-barack pűrét sikerült készítenem, akkor azt mennyi ideig tarthatom biztonságosan a hűtőben?

Figyelt kérdés
2009. jún. 25. 07:25
 1/3 anonim ***** válasza:
Hasonló cipőben jártam egyik nap.2adagot lefagyasztottam, egyet pedig másnapra betettem a hűtőbe. Mikor elővettem hogy odaadom a picinek,hááát mit is mondjak,úgy nézett ki mint egy kupac kaka... Nem volt gusztusom neki adni így megettem én és megfogadtam,hogy ezekből a hamar barnulós gyümölcsökből mindíg csak egy adagra valót csinálok, esetleg ha marad azt megeszem én :) Citromlevet is csöpögtettem bele de nem világosodott ki.A színén kívül nem volt baja úgyhogy szerintem 24órán belül odaadhatod.
2009. jún. 25. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Sajna a banán tényleg hamar megbarnul, elég 1-2 óra neki. Baja nem hiszem, hogy van, de elég gusztustalan. :) Én meg szoktam enni, ha marad és ilyenekből inkább frissen csinálok a babámnak.
2009. jún. 25. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
én fagyasztom is, és a színétől függetlenül odaadom a babának, semmi baja, élvezettel eszi.
2009. jún. 25. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!