Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Nagyon száraz a babám bőre,...

Nagyon száraz a babám bőre, de érzékeny is, mert kipöttyösödik a babaolajtól. Mivel szabad kenni?

Figyelt kérdés
Már kipróbáltam az étolajat is, mégsem vált be eléggé.
2009. jún. 25. 07:57
 1/10 Adri baba ***** válasza:
72%
A doktornőt nem kérdezted meg??Kennd be fürdés után a fürdetőkrémmel vagy neogranormonnal...
2009. jún. 25. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Fürdés előttre gondolsz,vagy masszírozásra? Mi fürdés előtt olivaolajjal kentük egy darabig mert más nem volt jó,fürdés utánra és masszírozáshoz írt a doktornéni egy kevert krémet ami nagyon jó.Sajnos neve nincs.Masszírhoz szoktam cseppenteni 1-2csepp levendulát is,jobban alszik és nyugodtabb is.
2009. jún. 25. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
82%
Szia! Nekem a védőnő a popsikrémet javasolta, igaz, hogy babámnak csak a lábfejét kellett bekenni, mert ott száradt ki neki, és bejött. Viszont ami nagyon jó még a Babe Omega tusfürdő, nagyon jó a száraz bőrre és csecsemőknek is ajánlják.
2009. jún. 25. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Hát, akkor esetleg a babaolaj illatosítóanyagára, avyg hasonlóra lehet érzékeny. Én mindig olivaolajjal kentem. Az tiszta.
2009. jún. 25. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
75%
A gyermekorvosok szoktak rá írni gyógyszertári kevert krémet. Ezt az összes orvos ismeri. Kérj tőle receptet.
2009. jún. 25. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
A miénknek is+ekcémás is. Eucerin fürdetőolajban fürcsizik, ung. stearini-vel kenem (ez gyógyszertári kence) még így sem tökéletes. Ó, és öblítőt ne használj!
2009. jún. 25. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Én fürdés előtt masszírozáshoz használok olajat. Fürdetőkrémmel fürdetünk, utána gyógyszertári testápolóval kenem be. Az arca időnként helyenként száraz, azt Bepanthennel kenem, ha kell. Nekünk ez vált be. 5 hós +++
2009. jún. 25. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%

Én kipróbáltam rengeteg terméket és mindentől nagyon száraz és piros foltos volt a babám bőre.

Elhagytam az öblítő használatát, és vettem Babé fürdetőt és testápolót. Nagyon drága, de nekünk bevált! Nem bántam meg, bár először rettegtem, hogy az se lesz jó.

Előtte használtam olívaolajat is, az legalább rossz nem volt, nem lett tőle kiütés, bár a szárazság sem múlt el, érdemes azt is kipróbálni.

Nekünk semmilyen gyógyszertári termék nem vált be, se Gabi, se Nivea, se Johnsons, stb...

2009. jún. 25. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
A Babe termékek a legjobbak. Igaz baromi drágák,de nagy kiszerelés így tehát sokáig elég. Nekünk ez vált be. Plusz a folyadék (lehetőleg víz) megfelelő mennyisége is nagyon fontos. Főleg a nagy melegben itass vele sokat. Szia.
2009. jún. 25. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
az én kisbabám túlhordás miatt nagyon szét volt ázva, a mosakodókrém rajta helyre, azzal kentük be jó bőven.
2009. jún. 25. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!