Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Száraz bőr fél oldalon?

Száraz bőr fél oldalon?

Figyelt kérdés
5hós babám arca egyik fele száraz, apró piros pöttyükkel, de nem viszket, nem fáj! Fürdés után nagyon bepirosodik az arca egyik fele, a pöttyök nem látszanak, de simítva lehet érezni! Testén is előfordul pirosodás, de az is elmúli, hol előjön! Tapasztalat?? Száraz bőr?? Nade csak fél oldalon?
2011. nov. 14. 21:57
 1/3 anonim ***** válasza:

Szia!

Az enyém még csak 7 hetes de hasonló a bőre igaz neki az egész arcán és a füle mögött ilyen, fürdés után neki is kipirosodik a bőre. Szopis a babád vagy tápszeres? Lehet hogy a tejcitől pöttyös és azt mondta a védőnőm ilyenkor ősszel sok babának száraz a pofija főleg ha viszed sétálni a hidegtől is lehet. Nem tudom miért csak fél oldalán talán egyik oldalán fekszik gyakrabban? Próbáld ki hogy bekened a gyógyszertári fürdetőkrémmel, nekem ezt ajánlották, mintha testápoló volna, ha kimentek sétálni előtte, és fürdetés után is.

2011. nov. 14. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
10 hós kisfiamnak is ilyen a bőre már hónapok óta. A gyermekorvos szerint a nyál okozza, és általában azon az oldalon alszik többet (hason alszik). Nekem a popsikrémet javasolta, de úgy látom, túl sokat nem használ, mindig újra előjön.
2011. nov. 15. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Hát nem tudom, de ha nem hámlósan száraz, hanem olyan grízes tapintású, ami néha bepirosodik, akkor ekcéma.
2011. nov. 15. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!