Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Komplett baba szoba bútor...

Komplett baba szoba bútor olcsóbban, tudnátok írni?

Figyelt kérdés
Írnátok olyan oldalakat, főleg budapesti üzlet érdekel, ahol van komplett babaszoba bútor (rácsos ágy, pelenkázó és szekrény vagy polc)és mind ez nem több száz ezerbe kerül? 100.000 alatt főleg! Egyet találtam ott 70.000ft de csak egy féle van, az a szín pont nem jó.
2012. máj. 10. 07:45
 1/5 anonim ***** válasza:

SZerintem ha spórolni akarsz ne vegyél komplett bababútort..

Meg fogod bánni, két évesen, amikor lecseréled a rácsos ágyat, feleslegessé válik a komplett bútor. Nézd meg használtan, gyönyörűek vannak.


De én amúgy vennék egy fenyő komódot, amit pelenkázónak használnék, lehet rá venni olyan lapot. Meg fenyő kiságyat, és egy fenyő szekrényt. Szép, és örök darab később lehet a gyereknek bővíteni.


MI amúgy a mi régi szekrényünket raktuk a gyerekszobába, és magunknak vettünk újat. Arra ragaszthat matricát, azt csinál vele, amit akar. Persze vigyázni kell rá, hogy megtanulja.

Nekik tök mindegy milyen a szekrény, majd ha sulis lesz, kap egy új komplett bútort. :)

2012. máj. 10. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Tudom, hogy nehéz anyagilag egy baba várás.


DE bele gondoltál hogy megveszel 100.000t egy baba bútort meddig fogod használni? 1 évre kiadsz 100.000Ft-t?

Majd kinövi az ágyat leszakadnak a rissz rossz komód foganytuji, és veszel neki 1,5 évesen másik bútort rendes ággyal. Akkor megint kiadsz 100.000Ft-t Ez így fog menni hogy 2 évente 100.000-200.000Ft-t kiadsz meddigre 10 éves lesz egy kisebb vagyont áldoztál rá, de soha nem voltál megelégedve, mindig csak olcsó minöségü leszakadt karu, fioku bútorod volt.


Mi olyan bútorcsaládot választottunk amit a gyermek kb 14 éves koráig fog asználni. Elöször rácsos ágy ami átalakítható rendes ággyá, így 4-5 éves koráig nem veszünbk semmi újat (a pelenkázón csak egy feltét van azt le lehet venni). Majd ezek után kap hozzá illö emeletes ágyat vagy amilyet akar. ezt kb 8-10 éves koráig fogja szeretni, és ekkor kap rendes egyszemélyes felnött ágyat hozzá. Olyan bútorcsaládot választottunk ami most 500.000Ft de abböl majd csak az ágyat kell cserélni de azt is csak 2x, így kb az évek során ugyan annyira jövünk ki mint ti a végén csak a lányomnak mindig egy szuper bútora lesz.


ha nem teheted meg az ekkora kiadást most akkor azt is megteheted hogy csak egy részét veszed meg pl csak komódot + ágyat. vagy egy jominöségü komodót, és egy olcsó baba ágyat, majd köv évben egy normál kiságyat+szekrényt.


De olcsó bútort venni csak 1 éves pénzkidobás.

2012. máj. 10. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Szia!

Teljesen egyetértek az első válaszolóval. Külön-külön is meg tudod venni.

Megértelek amúgy, gyönyörűszép tud lenni 1-1 szett, hogy passzolnak a színek meg a minták.

Nekem meg kedvenc darabjaim voltak hogy milyen ágyat, pelenkázót és fürdetőállványt vegyünk (ráértem a neten nézegetni míg táppénzen voltam), de aztán végül semmit nem vettünk (a Párom realitása). Az a lényeg, hogy a feladatát ellássa a bútor, a szépsége a Baba szempontjából teljesen lényegtelen.

A kiságy az enyém volt még 25 éve, azt lekentük bükk színű páccal (a legtöbb bútorunknak ez a színe), csináltattunk bele méretre kókuszmatracot és kész (és nem "panaszkodik", hogy miért ilyen régi ágya van, ebben is végigalussza az éjszakát 1 hónapos kora óta, szóval a funkcióját ellátja). Pelenkázót kaptunk ismerőstől, az fehér színű, és nyitott polca van, először nem örültem neki, aztán mostmár rájöttem, hogy teljesen mindegy, úgysem tudom olyan sokáig használni, és legalább nem kellett rá pénzt kiadni. A ruhái meg egy fiókos-polcos kisszekrényben vannak, meg a mi szekrényünk egyik fiókjában plédek, lepedők. Lesz saját szobája, a nyáron csináljuk meg, de most velünk van még, ennyi bútor épp elég. A fürdőkádját meg egy kis asztalkára tesszük.

Ja és mi is úgy csináltuk, ahogy az 1. válaszoló írta: a mi szekrénysorunkat átvittük az ő leendő szobájába, mi meg vettünk újat (a régi nekünk kicsi volt amúgy is, most egyelőre a kinőtt ruháit teszem oda, meg mesekönyvek, játékok vannak ott). Majd később kap új bútorokat ő is, akkor már kiválaszthatja, milyet szeretne.

2012. máj. 10. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Nem ezt kérdeztem, de mindegy.


Nem spórólni akarok a bútoron, hanem egy összeillő bútorcsaládot szeretnék, ami rácsos ágy, szekrény, polcból ilyesmiből áll, mivel összes többi szekrény van, és kombikiságyunk is van.

2012. máj. 10. 09:27
 5/5 anonim ***** válasza:

Szia

Nekünk Faktum butorunk van (Faktum Mia fehér színben), bolthely.hu-n rendeltem. Van benne rácsos kiságy, szekrény, komód+feltét, kis falipolc. A szekrény elég kicsi, mi kettőt rendeltünk belőle, és mivel sok a nyitott rész benne, azért asztalossal csináltatunk rá ajtót.

2012. máj. 10. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!