Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » "Mit csinálnak" a bolcsiben...

"Mit csinálnak" a bolcsiben az éppen fogzo gyerekekkel?

Figyelt kérdés
A lanyom iszonyat lassan és fájdalmasan fogzik. Sokaktol hallom, hogy egy eves kor körül mar bolcsibe jár a gyerkoc. Nalunk ha jön a foga, akkor semmi nem jó, egész nap olben akar lenni, nem eszik, nem iszik. Egy ilyen helyzetet hogyan kezelnek?
2012. máj. 10. 07:46
 1/5 anonim ***** válasza:
62%
Mit csinálnak? Szerintem semmit, nincs idő tutujgatni mindenkit. Figyelnek rá, vigasztalják, játékkal elterelik a figyelmét,mást nem tudnak tenni, ha nem válik be, "ez van".
2012. máj. 10. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
84%

Hát nem tudom, hogy az elsőnek milyen tapasztalatai vannak, de az én lányaim is 1 évesen mentek bölcsibe, és nekem nagyon pozitív tapasztalataim vannak :-D

Mikor nyűgös egy gyerek éppúgy ölben szeretgetik, mint otthon.

A nagylányom (már 7 éves) dadusa már nem dolgozik a bölcsiben, de ha találkoznak, a lányom mindig odabújik hozzá, még mindig emlékszik rá, hogy mennyit szeretgette kiskorában. És az összes gyermekemnek szuper gondozója, dadusa volt, akire simán rábíztam őket

2012. máj. 10. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
65%

Meg nem csak a fogzás a baja a lányodnak hanem hogy unatkozik is, és ha nyügös kihasznál téged.


A bölcsiben ilyen esetben elterelödne a fájdalomrol a figyelme és játszana, otthon meg inkább öledbe ül.

2012. máj. 10. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
64%
bölcsiben nincs idő fogzani :) ott játszani kell, barátkoni, futkosni :)
2012. máj. 10. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszi, ment a zöld kéz mindenkinek. Még nem aktuális a dolog, csak brutál lassan fogzik, és eszembe jutott, mi van, ha még akkor sem lesz kint minden foga, amikor bölcsibe kerül?
2012. máj. 10. 13:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!